Kale markalı tüm banyo ürünlerinde yüzde 45 indirim ve ücretsiz montaj fırsatı

 

Banyolarda akıllı ve bütünsel çözümler üreten Kale Banyo, evlilik hazırlığı yapanlar ve evini yenilemek isteyenler için cazip fırsatlar sunan yeni kampanyasını duyurdu. Banyolarda bahar havası estirecek kampanya kapsamında, 17 Nisan – 30 Haziran tarihleri arasında, Kale’nin tüm satış noktaları veya kale.com.tr deki Kale Banyo markalı ürünlerinde geçerli, yüzde 45’e varan indirim ve ücretsiz montaj hizmeti sağlanıyor.

Estetik tasarımları, hayatı kolaylaştıran akıllı ve fonksiyonel çözümleri ile banyolarda bütünsel çözümler sunan Kale Banyo, değişim ve yenileme dönemini başlatıyor. Bahar ile birlikte banyolarını yenilemek isteyen müşterilere yönelik hayata geçirilen kampanya kapsamında tüm satış noktalarındaki veya kale.com.tr adresindeki Kale markalı banyo ürünlerinde yüzde 45’e varan indirim ve ücretsiz montaj hizmeti sağlanıyor.

Düşlediğiniz banyoya giden en kolay yol

Siz de baharla birlikte banyolarınızı yenilemeyi ya da değiştirmeyi düşünüyorsanız Kale’nin yenileme ve değişim kampanyası tam size göre. Belirtilen tarihler arasında tüm Kale satış noktalarına uğrayarak, beğendiğiniz Kale markalı banyo ürünlerine %45 e varan indirimli fiyat avantajı ve ücretsiz montaj seçeneği ile sahip olabilir, banyonuzu düşlediğiniz gibi baştan sona yeniden yaratabilirsiniz.

*17 Nisan – 30 Haziran 2024 tarihleri arasındaki alışverişlerde geçerli kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere kale.com.tr adresinden veya Kale satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

*Kampanya sadece nihai tüketiciler tarafından yapılacak perakende alımlarda geçerli olup, toplu alımlarda geçerli değildir.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıSes Yalıtımı İnsan Sağlığını Gürültü Kirliliği Tehdidinden Koruyor
    Sonraki yazı“Daha sürdürülebilir şehirler için geleceğin yaşam biçimlerini anlamaya ve yeni teknolojilere odaklanmamız gerekiyor”