Karaman’ın En Büyük Konut Projesi 10 Bin TL Peşinatla Satışta

 Şehrin çehresine ve geleceğine önemli bir boyut kazandıracak Proje, toplam 1.728 konut olarak iki etaptan oluşuyor. 900 konutun yer aldığı ilk etap için ön talep başvuruları ise 7 Aralık'ta sona eriyor. 1728 konut 2 etapta bitecek Piri Reis Vadisi'nde 480 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek 1.728 konutluk Piri Reis Vadisi Projesi için ön talep toplanmaya başladı. Projenin iki yıl içinde bitirilmesi planlanıyor. Şehrin merkezinde orman düzenlemesi Karaman Belediye Başkanı Dr. Kamil Uğurlu, Piri Reis Vadisi Konut Projesi'nin Karaman tarihindeki en pahalı ve en önemli yatırımlardan biri olduğunu kaydetti. Projenin, kentin çehresine ve geleceğine önemli bir boyut kazandıracağını vurgulayan Uğurlu, “Projeyi, hem oturmak hem de yatırım için çok uygun şartlarda halka sunuyoruz. Çok değişik bir planlamayla şehir içinde kent ormanı teşekkül ettiriyoruz. Şehrin merkezinde bir orman düzenlemesi Türkiye'de ilk defa yapılıyor. TOKİ ve belediyemizin mükemmel işbirliği ile projemiz Karaman'ın yüz akı olacaktır” dedi.

10 bin lira peşinatla satılıyor

Kamil Uğurlu, birinci etapta 900 konutun ve bina bağlı tesisleri programa aldıklarını kaydetti. Uğurlu, “Şu an ilk etap için talepler toplanıyor.  Talep toplama konut almak isteyen kişiler tarafından 10 bin TL peşin ödeme yapıldıktan sonra gerçekleşiyor. Peşinat daire teslim edilirken dairenin yüzde 25'ine tamamlanıyor. 1.5-2 yıl sonra. Kalan tutar da 120 ay taksitle ödeniyor. Satış sonrası temel atıp projeye başlayacağız. İkinci etabı ise bir yıl sonra huzurunuza getireceğiz” diye konuştu.

“Projede Piri Reis haritası şeklinde bir gölet var”

Projenin içerisinde Piri Reis'in haritasının şeklinde bir göletin olduğunu belirten Kamil Uğurlu, proje kapsamında birçok gölet, su gösteri parkları, spor sahaları, sosyal donatılar, AVM, amfi tiyatronun bulunduğunu da kaydetti. Uğurlu, “Projede farklı tip konutlar var. Projemizde normal konutlar 175 metrekare 3+1, özel konutlar 177 metrekare 4+1, 261 metrekare 6+1 ve 395 metrekare teras evler adıyla son derece konforlu villalar yer alıyor” dedi.  

 “Riski olmayan mükemmel bir yatırım aracı”

Projede planlanan evler ve işyerlerinin yaşamak için Karaman'ın en harika bölümünü oluşturacağını dile getiren Kamil Uğurlu, oturma imkanı olmayanlar için de mükemmel bir yatırım aracı olacağını kaydetti. Uğurlu, “Riski olmayan bir yatırım aracıdır, hızlı artı değer yaratacak bir yatırımdır. TOKİ şartlarıyla ödeme durumu da ayrı bir imkandır” dedi. Piri Reis Vadisi iletişim Telefon: 0338 226 40 00 www.pirireisvadisi.com

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıBatışehir’de Çatılar Yeşillendi!
  Sonraki yazıEv-Ofis Alana Depo Bedava
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın