Kınaş Yapı isim değiştirdi

Geçtiğimiz günlerde Fethullahçı Terör Örgütü'ne finans sağladığı iddiasıyla gözaltına alınan Hamdı Kınaş'ın tutuklanmasının ardından basın toplantısı düzenleyen Kınaş Yapı Endüstrisi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Say, şirketin paralel yapıyla anılmasını istemedikleri için isim ve logo değişikliğine gidileceğini ifade etmişti. Geçen bir aylık sürede isim ve logo önerilerini değerlendirdiklerini belirten Orhan Say, şirketin yeni adının 'Arven' olmasına karar verdiklerini açıkladı.

Arven Yapı Endüstrisi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Say, "Bundan yaklaşık 1 ay önce şirket unvanımızı ve markamızı değiştirme kararı almıştık. Pek çok kesimden çok güzel isim önerileri geldi ve ilgi de gerçekten büyük oldu" dedi.

Şirkette yenilenme sürecinin yönetim değişikliği ile başladığına dikkat çeken Orhan Say, sözlerini şöyle tamamladı:

"Şimdi biz, yepyeni bir marka ile tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, çok daha güzel projelere imza atabilmek, Türkiye'nin parlayan yıldızı olabilmek, daha çok istihdam alanı oluşturabilmek için değişiyor ve gelişiyoruz. Yeni ismimiz, parlayan yıldız anlamını taşıyor. Bizde buradan hareketle yem dönemimizde Kayseri'de konut sektörüne ilham veren bir marka ve markalar arasında da parlayan bir yıldız olmayı hedefliyoruz. Arven Yapı Endüstrisi AŞ., başta bizlerden güveniri 30 yıldır eksik etmeyen halkımız olmak üzere herkese hayırlı ve uğurlu olsun."

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.