Kira getirisi en yüksek semt…

Mar Yapı’nın projelerinin de yer aldığı Basın Ekspres yolu üzerinde yer alan Bağcılar-Bağlar’da konut kira brüt getiri oranı yüzde 10.06 olarak belirlendi.
 
Mar YapıBasın Ekspres Yolu’nda bölgenin nitelikli konut projesi Güneşli Konutları’nı hayata geçirdi. Daha sonra Divan kalitesini bölgeye taşıyarak bölgenin ilk rezidans projesi Divan Residence at G Plus’ı hayata geçirdi. Mar Yapı hala Basın Ekspres Yolu’nda G Rotana ile G YOO Inspired by Starck projelerini sürdürüyor.

Her geçen gün değerlenen lokasyon üzerinde üçüncü havaalanı, üçüncü köprü ve yakın bir zaman içinde metronun da ulaşması bölgenin değerini arttırıyor. Hala yapımı süren G-Yoo Inspired by Starck, dünya çapında bir tasarımcı olan Philippe Starck işbirliğiyle hayata geçiriliyor. G-YOO Inspired by Starck projesinde teslimlere 2017 Haziran ayında başlanıyor.
 
Toplam 17 bin 226 metrekare üzerinde yükselen GYOO Inspired by Starck tamamlandığında 95 bin metrekare alana sahip olacak. Merkezi bir konumda bulunan G-YOO Inspired by Starck, 47 metrekareden 113 metrekareye kadar 1+0, 1+1 ve 2+1 tiplerinde konutları barındırıyor. Proje 340 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.