Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi 20 Mart’ta satışta!

Türkiye'nin en köklü inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat'ın Kocaeli Başiskele bölgesinde hayata geçireceği dev konut projesi için geri sayım başladı. 20 Mart'ta lansmanı yapılacak Pekdemir Başiskele evlerinin satışları da aynı gün başlatılacak.

Sır gibi saklanıyor

Pekdemir İnşaat'ın Fiyatları, adı ve ödeme koşulları henüz açıklanmayan Başiskele projesi, aynı zamanda Pekdemir İnşaat'ın 70'inci yıl gurur projesi olacak. Konut alıcılarına olduğu kadar kente de yeni bir değer kazandırması beklenen Pekdemir İnşaat Başiskele projesi, çok özel lansman fiyatlarıyla, sadece oturmak amaçlı değil yatırım amaçlı satın almak isteyenlere de önemli fırsatlar sunacak.

Dört katlı olacak

Dört kattan oluşan estetik mimari yapısı, geniş rekreasyon alanları, aidatı yükseltmeyen ama yaşam kalitesini artıran yönetim anlayışı ile proje, yaşayanlara güvenli, kaliteli, ekonomik bir yaşam alanı oluşturacak.

"Bizden daha önce ev alanlar rezerve yapmak istedi"

Adı, fiyatları, teknik ve mimari özellikleri ve ödeme koşullarının lansman günü açıklanacağı öğrenilen Pekdemir İnşaat Başiskele konutları için Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir şöyle konuştu: “Pekdemir markasının yarattığı güveni bölge halkı zaten çok iyi biliyor. Ön tanıtımın ardından, özellikle daha önce Pekdemir projelerinden konut almış kişiler başta olmak üzere çok sayıda Kocaelili arayarak, daha lansman yapılmadan, bedelini ödeyip konutlarını rezerve etmek istediler. Biz ise gelişmeleri takip etmelerini ve lansmanı beklemelerini rica ettik."

"Aylık geliri 2 bin TL'den fazla olan herkese…"

20 Mart’ta düzenlenecek toplantıyla birlikte, Pekdemir kalite güvencesini taşıyan Kocaeli’nin en büyük ‘markalı konut’ projesini, dikkat çekici ekonomik fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satışa sunacaklarını ifade eden Pekdemir, "Bu fiyatlar lansmana özel fiyatlar olacak. Aylık düzenli aile geliri 2 bin liranın üzerinde olan herkesin konut sahibi olabileceği koşullarla satışa çıkacağız. Şu ana kadar halktan gelen olumlu tepkiler ve oluşan merak, ilginin yüksek olacağına işaret ediyor” diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıBu şehirlerde ev fiyatları ateş pahası!
  Sonraki yazıİşte Sinerji İstanbul Residence kat planları!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın