KOÇTAŞ’TA ŞAHANE CUMA’YA ÖZEL İNDİRİMLER BAŞLIYOR!

En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş’ta, “Şahane Cuma” indirimleri başlıyor. Koçtaş, 20-26 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; aydınlatma ürünlerinde yüzde 55’e, mutfak, banyo ürünleri ve mobilyalarda yüzde 30’a varan indirimler ile evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyor. Ayrıca, Koçtaş mağazalarında geçerli ‘’Şimdi Al, 2 Ay Sonra Öde’’ fırsatıyla evini yenilemek ve güzelleştirmek isteyenlere cazip ödeme koşulları sağlıyor. “Şahane Cuma” indirimlerinden yararlanmak isteyenler Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilirler.

Koçtaş, “Şahane Cuma” indirimleriyle yaşam alanlarında değişimin kapılarını aralıyor. 20-26 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak indirimlerle her zevke uygun yüzlerce ürünü bütçe dostu fiyatlarla sunan Koçtaş, yeni yıl gelmeden evin her köşesine yenilik getiriyor.

Koçtaş, “Şahane Cuma” kampanyası kapsamında; aydınlatma ürünlerinde yüzde 55’e, mutfak, banyo ürünleri ve mobilyalarda yüzde 30’a varan indirim fırsatıyla yaşam alanlarına farklılık katmak isteyenleri bekliyor. Ayrıca, Koçtaş mağazalarında geçerli ‘’Şimdi Al, 2 Ay Sonra Öde’’ kampanyasıyla da müşterilerini rahatlatacak ödeme seçenekleri sunuyor.

Evini güzelleştirmek ve geliştirmek isteyenleri geniş tedarikçi ağı ve Türkiye’nin önde gelen markalarıyla buluşturan Koçtaş; geniş taksit avantajı, nakliye-montaj hizmeti, mağazadan teslim al seçeneği, eğitim ve ilham içerikleriyle müşterilerinin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılıyor.

 

Yılın en cazip günlerine özel indirim ve fırsatları değerlendirmek isteyenler Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edilebilirler.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıSistem Alüminyum, Avrasya Pencere Fuarı’nda yeni sistemlerini tanıttı
    Sonraki yazıTEPE HOME YENİ YIL ÜRÜNLERİ İLE COŞKULU, MASALSI VE UMUT DOLU BİR DÜNYANIN KAPILARI ARALANIYOR