Konut kredisi faiz oranları 1.79 oldu

Konut kredisi faiz oranları düşme eğilimi devam ediyor. Bu kapsamda ING Bank  120 ay vadede konut kredisi faiz oranlarını 1.79’a indirdi.

Konut kredisi faiz oranlarındaki düşüşler vatandaşları sevindirmeye devam ediyor. Son olarak 120 ay vadede konut kredisi faiz oranlarını 120 ay vadede 1.79’a indirdiğini açıklayan ING Bank, müşterilerine uygun kredi fırsatı sunmaya devam ediyor. Banka konut kredisi faiz oranlarını faiz oranlarını 120 ay vadede yüzde 1.79’a indirdi.

ING Bank konut kredisi avantajı ile ekonomiye katkı sağlamayı hedefliyor

ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, gayrimenkul sektörünü ve ekonomiyi desteklemeye devam ettiklerini söyledi. Gökgöz, ING Bank konut kredisi avantajı ile daha fazla kişiye ev sahibi olma konusunda yardımcı olmayı hedeflediklerini belirtti. Gökgöz, “Bu doğrultuda, geçtiğimiz aylarda konut kredisi faizlerimizi güncellemiştik. Farklı gelir gruplarından birçok müşterimizden gördüğümüz talep karşısında, yeni bir güncelleme daha yaparak, 120 ay vadede konut kredisi için faiz oranlarımızı yüzde yüde 1.79’a çektik. Bu oran ile şu an piyasadaki en düşük faiz  oranını sunan banka olmaya devam ediyoruz. ING Bank olarak, sunduğumuz avantajlar ve kampanyalar ile müşterilerimize ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz’’ açıklamasını yaptı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.