KÖY’de satış trafiği!

Emlak Konut GYO tarafından başlatılan Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti Kampanyası’na  KÖY projesiyle katılan Siyahkalem, bir ay sonunda 104 milyon TL ciro elde etti. Siyahkalem CFO’su İbrahim Kahraman, kampanya süresinde satış yoğunluğunun yaklaşık 10 kat artış sağlandığını belirterek, “Bu ödeme planları uzun süredir beklemekte olan konut alıcılarını harekete geçirdi. Ayrıca, Siyahkalem olarak bugüne kadar KÖY’den ev sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için kendi bütçelerine uygun ödeme planları oluşturduk. Bu sayede KÖY’den ev sahibi olmayı arzu eden birçok aile, bu isteklerini gerçekleştirme fırsatı buldu” diye konuştu.

Maliyet artışları fiyatlara yansımayacak

Dövizin yükselmesinden kaynaklanan maliyet artışlarını, kampanyanın sona ereceği tarihe kadar fiyatlara yansıtmayacaklarını belirten Kahraman, “Bankaların işbirliği ile birlikte sunulan bu özel koşulların uygun fiyatlarla bir arada sunulması konut sahibi olmak isteyenlerin ilgisini artırdı ancak kampanya koşullarının 31 Mart sonrası devam etmesinin mümkün olmadığını söyleyebiliriz” diye konuştu.

60 ay vadeye daha çok talep oldu

Konut alıcılarının, KÖY projesinde 240 ay vadeden çok ödeme oranı yüzde sıfır olan 60 ay vadeli konutlara yöneldiklerini belirten Kahraman “Gayrimenkul sektörü, ülke ekonomisinin lokomotifi olma özelliğini taşıyor. Sektörün bir bütün olarak gelişmesi, kendisiyle birlikte yüzlerce yan sektörü de yakından ilgilendiriyor. Biz Emlak Konut GYO’nun, sektörün tümünü ilgilendiren bu girişimini yürekten destekliyoruz” dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.