Küçük evler için pratik öneriler

Yeni yapılan evler eskisi gibi geniş inşa edilmiyor. Küçülen yaşam alanları ile birlikte, mobilya seçiminde pratik ve fonksiyonel olanları tercih etmek de kaçınılmaz oluyor. Buka Sofa’nın koleksiyonunda küçük evlere uygun modeller dikkat çekiyor.
 
Buka Sofa’nın Tasarım ve Proje Müdürü Hans Jörg Stöger küçük evlerin dekorasyonuyla ilgili olarak; “Eğer küçük bir evde yaşıyorsanız mobilyalarda basit hatları olan, açık renk minimal seçimler yapmak, evinizi olduğundan daha geniş gösterecektir. Üstelik sadece ihtiyacınıza yönelik seçimler yapmak hem kullanışlılık hem alandan tasarruf etmek bakımından size yardımcı olacaktır” diye konuştu.
 
Ayaklı mobilyalar küçük bir odayı daha ferah gösterir
 
Küçük evler için çok büyük bir değişiklik yapmadan evi daha büyük göstermenin en kolay yollarından biri de oturma odaları için ayaklı mobilyalar seçmekten geçiyor. Buka Sofa’nın her koltuk modeli için sunduğu farklı renk ve materyallerdeki ayak seçenekleri ile salonların dekoruna en uygun ayağı seçerek evlerin havasını değiştirmek mümkün.
 
Buka Sofa’nın Tasarım ve Proje Müdürü Hans Jörg Stöger; “Sadece birkaç gün kalacak misafirler için büyük yataklara veya ekstra odalara artık ihtiyaç olmuyor. Kendi salonunuz için aldığınız kanepe veya puf gibi mobilyaların fonksiyonelliği sayesinde, kanepeler yatağa dönüşerek misafir için harika bir uyku alanı yaratılabilir” dedi. 
 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın