Kürşat Tuncel’den emlak danışmanlarına çok özel eğitim!

 

Endeksa ve BTSO Akademi iş birliğinde 17 Nisan Çarşamba günü, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Çok Amaçlı Salon’da gerçekleştirilecek ‘Düşen Piyasada Emlak Danışmanı Ne Yapmalı? Her Koşulda Para Kazanmanın Yolları’ eğitimi, sektörün önde gelen isimlerinden Kürşat Tuncel tarafından katılımcılarla paylaşılacak.

“Düşen Piyasada Emlak Danışmanı Ne Yapmalı? Her Koşulda Para Kazanmanın Yolları” eğitimi, 17 Nisan Çarşamba günü teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu endeksa.com ve BTSO Akademi iş biriliği ile, emlak danışmanlarına özel ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Çok Amaçlı Salon’da 13:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleşecek eğitim, sektörün duayen isimlerinden, gayrimenkul satış rekortmeni Kürşat Tuncel tarafından verilecek.

Emlak danışmanlarına düşen piyasa için kritik taktikler

Endeksa Masters çatısı altında gerçekleşecek eğitimde ele alınacak başlıca konular arasında; düşen piyasada fırsatlara dönüşen stratejiler, piyasa analizi ve trendler, etkili müşteri ilişkileri yönetimi ve satış süreçlerindeki güncel taktikler yer alacak. Ayrıca, emlak piyasasındaki durgunluk dönemlerinde nasıl başarılı olunabileceğine dair değerli bilgiler de eğitim kapsamında olacak. Katılımcılar, deneyimli bir uzman olan Kürşat Tuncel’in rehberliğinde, stratejik satış tekniklerini öğrenerek kariyerlerine yeni bir boyut kazandıracaklar.

 

Tarih: 17 Nisan

Saat: 13:00 – 17:00

Yer: Bursa Ticaret ve Sanayi Odası

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıBaumit’ten duvarları konuşturan inovasyon
    Sonraki yazıDOUBLETREE BY HİLTON IŞIL CLUB RESORT BU YAZ BODRUM’U YENİDEN KEŞFETMEYE DAVET EDİYOR…