Osmaniye Sarayları’nda lansman fırsatları Ağustos sonuna uzatıldı

Sosyal donatıları, mimarisi ve doğa harikası konumuyla Osmaniye'de bir ilk olma özelliğini taşıyan Osmaniye Sarayları'nın lansmanı gerçekleşti. Osmaniye Devlet Hastanesi'ne 2,5 kilometre mesafede, Çamlık Evler mevkisinde büyük bir hızla yükselen projenin örnek daireleri ziyaretçilerden tam not aldı.

Lüks kavramını yeniden tanımlayan, kentin en prestijli marka konut projesi olan Osmaniye Sarayları, 4+1, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle 160 şanslı aileyi, huzurlu ve konforlu yaşamın merkezine bekliyor. Doğa harikası konumuyla şehir merkezine sadece 7 kilometre mesafede yayla serinliği sunan projede, daireler, lansmana özel fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
Keten Proje Yönetim Kurulu Üyesi ve Proje Mimarı Buket İraöz, projenin, değişen ekonomik ve sosyal yaşamla birlikte, kaliteli ve nitelikli konut ihtiyacının arttığı Osmaniye'ye değer katacağını ifade etti.

Osmaniye Sarayları,  "akıllı" daire özellikleriyle de kullanıcısına birçok avantaj sağlıyor, Görüntülü interkom sayesinde komşularla ve güvenlikle görüşme imkanının sunulduğu dairelerin tümü, panoramik peyzaj ve şehir manzarası ile dikkat çekiyor. Birinci malzemelerin kullanıldığı dairelerde, özel olarak tasarlanmış, sarayların vazgeçilmezi hamam da yer alıyor. Her dairede bulunacak akıllı bina otomasyonu ise, kullanıcılara günlük yaşantılarında önemli kolaylıklar sağlayacak. 
Akıllı otomasyon sistemi sayesinde kullanıcı, dairenin elektrik, su, klima, kombi gibi sistemlerini internet üzerinden, uzaktan kontrol edebilecek. Ayrıca, daire içindeki monitörden güvenlik kameraları izlenebilecek, asansör çağrılabilecek. Yine aynı sistemle market ve kafeye sipariş verilebilecek, taksi çağrılabilecek.

DOĞA İLE BAŞ BAŞA

Site sakinlerinin günün stresini atabilecekleri tenis, basketbol ve voleybol sahaları, dört mevsim kullanılabilen kapalı yüzme havuzu ile SPA ve fitness merkezinin bulunduğu Osmaniye Sarayları; gölet, açık alan satranç, kamelya, dinlenme terasları, amfi, şelale, su kanalları ve süs havuzlarından oluşan sosyal rekreasyon alanları ile kullanıcılarına doğa ile baş başa bir yaşam fırsatı sunuyor. Çocukların güvenli bir ortamda oyun oynayabilecekleri kapalı ve açık oyun alanları, kreş, top havuzu ve trambolinin yer aldığı projede, ebeveynlerin çocuklarını evlerinden izleyebilecekleri bir de kamera sistemi bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.