Lansman fiyatlarıyla satışlara devam…

Ceylan İnşaat tarafından Fikirtepe’de hayata geçirilen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın lansmana özel fiyat avantajları devam ediyor. Projede; 192 rezidans daire, 9 ofis ve 6 ticari mağaza inşa ediliyor Ceylan İnşaat; müşterilerine kişiye özel ödeme planı oluşturduğu gibi, peşin fiyatına vade farksız 90 aya varan vade seçenekleri ile taksit imkanı da sunuyor.

Bağdat Caddesi, Kalamış Marina ve İstanbul Finans  Merkezi gibi şehrin cazibe merkezlerine de komşu olacak olan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda özel güvenlik tarafından 7/24 korunma imkanı sunulurken; site içerisinde, hareket sensörlü kameralar ve görüntülü konuşma sistemleri bulunuyor. Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutlarını tercih edenler, yeni yaşam alanlarından; metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına dakikalar içinde ulaşılabilecek.

Projede; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alan bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, çekirdek ailelerden kalabalık ailelere kadar farklı kesimlere hitap edecek projede; 91 m² ile 204 m² aralığında değişik tiplerde ve konumlarda alternatifler yer alıyor. Projede, konut teslimleri ise Aralık 2018 olarak planlanıyor.
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.