LEDVANCE’den profesyoneller için LED armatür serisi

LED lamba ve LED armatür alanlarında son tüketiciye ve profesyonellere uygun geniş ürün seçeneği sunan LEDVANCE, sekiz farklı armatür serisi ile geliyor.

Temmuz 2016’da OSRAM’dan ayrılan LEDVANCE, genel ve profesyonel kullanım için ihtiyaç odaklı LED armatürler portföyü hazırladı. Elektrikli toptan satış sektöründe enerji verimli armatürleri bulunan “LEDVANCE” fiyat-fayda oranları, basit montajı, özgün tasarımları ve dayanıklılık özellikleri ile dikkat çekiyor.

LEDVANCE aydınlatma armatürleri serisinde; Downlight, Spot, Damp Proof, Linear, High Bay, Panel, Surface Circular ve Floodlight olmak üzere sekiz ürün grubu yer alıyor. Kompakt floresan ve halojen lambalar; yaklaşık 120 ürün, 120 watt’a kadar ışık verirken, 50.000 saate kadar kullanım ömrü sunuyor. Seriye önümüzdeki günlerde yeni ürünler de eklenecek.

Enerji tasarrufu

Downlight, geleneksel lambaları geleneksel kompakt floresan lambalarla (2 x 26 watt, 2 x 42watt) değiştirerek yüzde 55’e varan enerji tasarrufu sağlıyor. Esnekliği ile montajı kolaylaştırırken standart armatür boyutları sayesinde mevcut kesiklere kolayca sığıyor. Aynı aralıkta bulunan Spot ise geleneksel halojen spot ışıklarının yerine geçerek (35 watt, 50 watt, 75 watt) yüzde 90’a varan enerji tasarrufu sağlıyor.

IP65 koruma sınıfı ve IK08 darbe direnci ile birlikte, yeni Damp Proof armatürler endüstriyel uygulamalar, depolama alanları, atölyeler ve otoparklar için ideal. Kolay kurulumu sayesinde LED modülleri elektrostatik zarar verme riski taşımıyor. Kablolamanın mümkün olduğu bu grupta ışık geniş bir açıyla yayılırken enerji maliyeti yarıya iniyor.

Yüksek homojen ışık

LEDVANCE Panel grubu, 4 x 18 veya 4 x 14 watt floresan lambalarla donatılmış konvansiyonel armatürlerin yerini almak için üretildi. Bilgisayar ekranlı iş yerleri için uygun olan Panel grubunda armatürler düz şekilde konumlanıyor ve yüksek homojen ışık yayıyor.

Çapları 35 veya 40 cm olan Surface Circular serisi, duvar ve tavan armatürleri olarak kurulabiliyor ve IP44 koruması sayesinde nemli odalarda da kullanılabiliyor. Hareket sensörleri veya gün ışığı sensörleri de bulunan seri, elektrik giderlerinde yüzde 55’e kadar tasarruf sağlıyor.

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın