Levent Life’ta ofis fiyatları 772 bin dolardan başlıyor!

LeventLIFE_orta+alan

Daha önce İmaj Garden Zekeriyaköy, Andalusia Villas Sapanca ve Baray Suites gibi birçok konut projesine birlikte imza atan İmaj İnşaat, Baray İnşaat ve Svot Yapı’nın, İstanbul’un kalbi levent’teki yeni projesi Levent Life’ta satılık konutların fiyatları 434 bin dolardan başlıyor.

144 daire var

Yaklaşık 950 metrekarelik arsa alanında 17 bin 405 metrekare inşaat alanına sahip 25 katlı iki blok halinde geliştirilen Levent Life projesinde 144 residence daire yer alıyor. 98 adet brüt 58 metrekare büyüklüğündeki 1+1 ve 43 adet brüt 116 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ile 3 adet penthouse’un yer aldığı Levent Life projesinde uygulanan modüler sistemle daire tipleri 4+1’e kadar büyütülebiliyor. Her katta 14 dairenin yer aldığı Levent Life projesnin mimari tasarımında ise Mimark Yapı Tasarım imzası bulunuyor.

İşte Levent Life fiyatları

Levent Life Residence ve Levent Life Office adlı iki etaptan oluşan projede bulunan Levent Life Office bloğu ise, adından da anlaşılabileceği gibi ofis bloğu olarak tasarlanmış durumda. Büyüklüğü 107 metrekareden başlayan ve 1000 metrekareye kadar tek kat ofis olarak tasarlanabilen Levent Life Office’de ofis fiyatları ise 772 bin dolardan başlıyor.

Levent Life ödeme seçenekleri

Levent Life projesinin ödeme seçenekleri kapsamında ise daire bedelinin yüzde 25’i peşin olarak ödeniyor. Kalan yüzde 75’lik kısım ise Kuveyt Türk’ten son derece uygun faiz oranlarıyla konut kredisiyle tamamlanabiliyor. Ayrıca Levent Life projesinde, daire bedelinin yüzde 50’si peşin ödendiği takdirde kalan kısım için firma bünyesinde 12 ay vade farksız taksit seçeneği de uygulanabiliyor.

Levent Life sosyal donatıları

Levent Life projesinin sosyal donatıları arasında restaurant, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası, güvenlik, oyun odası, cafe ve resepsiyon gibi alternatifler yer alıyor. Projenin ofis kısmında ise ekstra olarak toplantı ve seminer salonları, depo arşiv alanları, catering hizmeti, valet parking, sağlık odası ve teknik servis yer alıyor. LEED Gold Sertifikası’na da aday olan Levent Life projesinin teslim tarihi olarak ise Aralık 2016 tarihi öngörülüyor.

Levent Life nerede?

Son derece değerli bir konumda yükselen Levent Life projesi, İstanbul’da iş yaşamının kalbinin attığı Levent Büyükdere Caddesi’nin paralelinde, Kanyon AVM arkasında yer alıyor. Bu lokasyonun yatırım ve ulaşım açısından avantajlarını anlatmaya çok da gerek yok, zira gerek bölgenin, gerekse de İstanbul’un kalbi konumunda…

Proje Künyesi Proje adı: Levent Life

Firma: İmaj İnşaat, Baray İnşaat, Svot Yapı

Arsa alanı: 950 metrekare

İnşaat alanı: 17 bin 405 metrekare

Mimari: Mimark Yapı Tasarım

Daire sayısı: 144

Daire büyüklükleri: 58-116 metrekare

Daire tipleri: 1+1, 2+1 (Modüler sistemle büyütülebiliyor)

Levent Life nerede: Levent

Levent Life fiyat: Residence’lar 434 bin dolardan, ofisler 772 bin dolardan başlıyor

Levent Life teslim tarihi: Aralık 2016

Levent Life iletişim Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. No: 6 D: 1 34413 Levent – İstanbul / TÜRKİYE 444 59 58 www.leventlife.com Levent Life yol tarifi

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıBeton sektörünün büyük buluşması: “Beton 2015 Fuarı”
  Sonraki yazıEvvel İstanbul’da 230 bin liradan başlayan fiyatlarla!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın