Londra’da ev sahibi olmak ister misiniz? 1,8 milyon sterlinden başlıyor!

Batı Londra’nın en yüksek katlı yapısı olan Center Point’teki Penthouse’da 82 adet lüks konut 1,8 milyon sterlinden başlayıp 55 milyon sterline ulaşan fiyat aralığında satışa sunuluyor. 

Almacantar tarafından geliştirilen Centre Point projesi, Londra’nın batısında en yüksek katlı yapı olarak biliniyor. 1966 yılında inşaatı tamamlanan 34 katlı tarihi yapı o zamanının öncü tasarımı nedeniyle koruma altında bulunuyor.


 
2017’de tamamlanacak
 
Londra’nın siluetindeki eşsiz konumu ile Centre Point’te oturanlar panaromik şehir manzarasına sahip olacaklar. Meşhur İngiliz tasarımcı Conran & Partners tarafından renove edilen Centre Point, 82 adet lüks konut biriminden oluşuyor.
 
Centre Point projesinde İngiltere’nin tanınmış sanatçılarından Cerith Wyn Evans ve Richard Wentworh’a ait eserler de yer alacak.
 
Şehrin kalbinde yer alan Centre Point projesi Kraliyet Operası başta olmak üzere, üniversitelere, üst düzey dükkanlara, restoranlara ve sanat galerilerine yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Ayrıca Centre Point projesinin girişinde restoran, cafe ve dükkanların yer alacağı bir meydan planlanıyor. Projede, SPA ve 30 metre boyunda bir yüzme havuzu gibi birimler dışında, 24 saat güvenlik ve concierge hizmetleri de bulunuyor. Projenin 2017 yılında tamamlanması hedefleniyor.
 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın