Luxera Meydan’ın 3 metro hattının ortasındaki ‘Cadde Dükkanları’ satışta

Mahmutbey-Bağcılar aksında İstanbul’un 3 Metro hattına sahip Luxera Meydan’ın Ticari Üniteleri satışa sunuldu.

Meydan dükkanlarını 770.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunan Luxera Gayrimenkul, günde yaklaşık 700 bini aşkın kişinin önünden geçeceği dükkanlarıyla yatırımcısına kazanç vaad ediyor.

Bağcılar’da satışa sunulan Luxera Meydan’ın ticari üniteleri Yenikapı-Mahmutbey-Başakşehir, Mahmutbey-Bahçeşehir, Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey
Metro hatlarının kesişim noktasında yükseliyor.

242 adet lüks dairesi ve 50 adet dükkanıyla bölgenin yeni merkezi olarak geliştirilen proje, kesişen 3 Metro hattının yanı sıra otobüs ve minibüs gibi toplu ulaşım hatlarının da merkezinde bulunuyor.

5 YILA KADAR KİRA GARANTİSİ

Luxera Gayrimenkul, ticari üniteleriyle alıcılarına kişiye özel ödeme planı sunarken kiracısız dükkanlarda 3 yıl yüzde 5 kira garantisini de sağlıyor.

RAMAZAN TAŞ; “BÖLGENİN BULUŞMA, YATIRIMCININ KAZANÇ NOKTASI OLACAK”

Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş.

İstanbul’un 3 Metro hattına sahip tek projesi Luxera Meydan’ın cadde dükkanlarını satışa çıkararak yatırımcılara eşsiz bir fırsat sunduklarını belirten Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş; “Bağcılar bölgesi; İstanbul Havalimanı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, TEM ve bağlantı yolları, Metro, üniversite, hastane gibi devlet yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor.

Bizde bu bölgeye Luxera markalı projelerimizden Meydan projemizi kazandırdık. Bölgenin yeni buluşma noktası olarak geliştirdiğimiz ve yatırımcının merakla beklediği Meydan projemizin ticari ünitelerini satışa sunduk.

Bölgenin iki önemli caddesinin kesiştiği bir noktada yükselen Luxera Meydan; Yenikapı- Mahmutbey – Başakşehir, Mahmutbey – Bahçeşehir, Kabataş – Mecidiyeköy – Mahmutbey hattı olmak üzere toplam 3 Metro hattının ortasında özellikli bir konumda bulunuyor. Burada Metroların kapıları kazanca açılacak. Luxera Meydan’ın 2 katlı çarşısında 50 adet ticari ünitemiz yer alıyor.

Satışa sunduğumuz dükkanlarımızın fiyatı 770.000 TL’den başlıyor. Bölgede yer alan üniversite, hastane ve kamu kuruluşlarının yanı sıra günde yaklaşık 700 bini aşkın kişinin oluşturacağı insan sirkülasyonu kazanca yönelik büyük değer katacak. Kısacası ticari ünitelere yatırım yapanlar çok karlı çıkacak” dedi.

Luxera Gayrimenkul, inşa çalışmaları tüm hızıyla devam eden projede teslime hazırlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.