Makineye her seferinde deterjan koyma işlemine son


 

Bir kerelik deterjan doldurma ile ortalama 40 yıkama

Yeni Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makinesi, sahip olduğu akıllı otomatik dozaj sistemi ile makinenin deterjan çekmecesine, şişenin tamamı bir kez konan konsantre sıvı deterjan ile bir daha deterjan çekmecesini açmaya gerek kalmadan 40 defaya kadar yıkama yapıyor. Özel sensörleri sayesinde makineye yüklenen çamaşırın ağırlığını, kirlilik derecesini ve kumaş cinsini belirliyor. Bu bilgilere dayanarak da kullanacağı yıkama programını, uygun sıcaklık derecesini ve devir sayısını kendi seçiyor, ne kadar deterjan ve yumuşatıcı alması gerektiğini de kendi belirliyor. A+++ -%30 enerji sınıfı ile en üst enerji sınıfı olan A+++’dan yüzde 30 daha az enerji tüketiyor.

Seçiminizi yapmak TOLEDO dokunmatik ekran ile çok kolay

Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makinelerinde bulunan TOLEDO dokunmatik ekran sayesinde hiçbir tuş kullanmaksızın, yalnızca ekran üzerine dokunarak, arzu edilen program ve ayarlar kolayca belirlenebiliyor. Bosch’un yeni geliştirdiği TOLEDO ekran, üstün teknolojisiyle kullanıcılara pratiklik ve hız sağlıyor; ekran üzerinden süre ve su sıcaklığı gibi ayarlar yapılması ve seçilen programın başlatılıp durdurulması mümkün oluyor. TOLEDO ekran ayrıca seçilen programın ne kadar su ve enerji tükettiğini de gösteriyor.

Su sıcaklığı, yıkama süresi ve devir hızını belirleyen ‘Auto’ programı

Sunduğu her yeni modelle, çamaşır yıkamaya getirdiği kolaylıklara yenilerini ekleyen Bosch, Serie 6i-DOS çamaşır makinelerinin ‘Auto’ programıyla kullanıcılarını ayar yapma zorunluluğundan da kurtarıyor. ‘Auto’ programı, çamaşır makinesinin özel sensörleri sayesinde çamaşırlarınızın tekstil türünü algılıyor. Böylece, çamaşırları en üstün şekilde yıkamak için gereken su sıcaklığı, yıkama süresi ve devir hızınıbelirliyor; yıkama ve durulama sürecini zahmetsizce tamamlayıp pratik bir şekilde tertemiz çamaşırlar elde etmenizi sağlıyor.

Geniş kapasitesi ve özel yorgan programı ile en büyük yardımcınız olacak

8 ve 9 kg kiloluk iki farklı seçeneği olan yeni Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makineleri, tek seferde dağ gibi çamaşırı yıkıyor. Geniş kapasitesine ek olarak, yorgan programı sayesinde yorgan, yatak örtüsü gibi büyük hacimli eşyaların da güvenle yıkanmasını mümkün kılıyor. A+++-%30 enerji sınıfı ile en üst enerji sınıfı olan A+++’dan %30 daha az enerji tüketiyor, hem aile ekonomisine hem de doğaya büyük katkı sağlıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıOttomare’ye Berker by Hager eli değdi
  Sonraki yazıKonutta artık kira değil aidat cep yakıyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın