Makyol Santral’de Ramazan bereketi

Makyol Gayrimenkul, Bahçeşehir’de geliştirdiği Makyol Santral projesi için Ramazan ayına özel yeni bir kampanya başlatıyor.

Makyol, Bahçeşehir’in yeni merkezinde geliştirdiği Makyol Santral projesi için Ramazan kampanyasına başladı. Kampanya kapsamında 30.000 TL peşin ve 3.300 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. İstanbul’un değeri hızla artan Bahçeşehir’de, büyüklükleri 55 ile 300 metrekare aralığında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan Makyol Santral’in 2019 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri

Özellikle Mahmutbey – Bahçeşehir – Esenyurt metrosunun tamamlanacak olmasıyla yüksek prim getirisi ön görülen proje, ev sahibi olmak isteyenler için önemli bir yatırım değerine dönüşüyor. 407 daire, 9 villa ve ticari alanların yer aldığı Makyol Santral, Ramazan ayı boyunca kişiye özel ödeme planları sunuyor. Akbatı AVM’nin tam karşısında; şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın en önemli noktalarından olan Bahçeşehir’de 30.000 TL peşinat ve sadece 3.300 TL’den başlayan taksitler ile hayalleri kurulan bir evin sahibi olmak mümkün.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.