Marina Ankara ile Mektebim Koleji önemli bir işbirliğine imza attı

Sinpas+Yapi+Icra+Kurulu+Baskani+Ahmet+Celik.+Mektebim+Koleji+Kurucusu+Umit+Kalko+2

Sinpaş’ın 40 yıllık birikimi ve geliştirdiği yüksek kalite ve konfor standartlarıyla, Ankaralıların ihtiyaçları ve beklentileri tespit edilerek geliştirilen Marina Ankara, rengârenk yaşamıyla ve yenilikçi sosyal olanaklarıyla da başkentin yeni yaşam merkezi olarak dikkat çekiyor. Marina Ankara bünyesinde, yılın dört mevsimi kayak yapılabilecek, dünyanın en heyecanlı ve en modern kayak pisti Snowland; açık ve kapalı profesyonel tenis kortları ve uzman antrenörleriyle Çankaya Tenis Kulübü; zeytin iskelelerinden turunç seralarına pek çok güzelliğin eşlik ettiği 2,5 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru Başkentlilerin yaşamına keyif katacak yeni sportif olanaklar arasında yer alıyor. Tüm bu sosyal yaşam içinde Türkiye’nin en değerli markaları yerini almaya başladı. Sport International’dan sonra eğitim sektörünün yükselen markası Mektebim Koleji ile Marina Ankara sakinleri spordan, eğitime her şeyi yanı başlarında bulabilecekler.

Sinpaş Yapı ile Mektebim Koleji arasındaki işbirliği anlaşması, Sinpaş Holding binasında 4 Haziran Perşembe günü Sinpaş Yapı İcra Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, Sinpaş Yapı İcra Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik ve Mektebim Koleji Kurucusu Ümit Kalko tarafından imzalandı.

Sinpaş Yapı ve eğitim sektörünün yeni yıldızı Mektebim Koleji arasında gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Sinpaş Yapı’nın Marina Ankara projesi içerisinde yer alacak yaklaşık 10 bin metrekare alan üzerine kurulu yeni kampüs projesi hayata geçirilecek.

1.000 kontenjanı olan Mektebim Koleji’nin Marina Ankara Kampüsü Aralık 2015’de hizmet vermeye hazır hale gelecek. Ocak 2016 itibariyle Mektebim Koleji’nin eğitimdeki farkıyla anaokulu, ilkokul ve ortaokul kayıtlarına başlayacak olan kampüste, konferans salonları, cep sineması, buz pisti, yüzme havuzu, robotik sınıfı, sanat atölyeleri, yaşam beceri sınıfları ve 3D laboratuvarlar bulunuyor. Ankara’da bir ilk olacak kampüs projesi 4 yıl içinde 100 kampüs hedefiyle ulusal büyümesini sürdüren ve kampüs sayısını arttıran Mektebim Koleji, Sinpaş Yapı ile yaptığı işbirliği kapsamında yapılacak yeni kampüslerinde, teknolojinin ve mimarinin tüm imkânlarını kullanarak modern-çağdaş eğitim ortamları hayata geçirecek. Anaokulundan liseye kadar tüm kademelerde eğitim veren Mektebim Koleji, ulusal büyümesini sürdürürken sektöründe lider kurum olan Sinpaş’ı tercih etti.

Mektebim Koleji ödüllü Sinpaş binasında eğitime başlayacak

Sinpaş Marina Ankara projesi içinde yer alan ve Sinpaş’ın çağdaş, yenilikçi ve güvenilir imajını destekleyen bir anlayışla tasarlanan ödüllü bina, Mektebim Koleji Marina Ankara Kampüsüne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bir dönem Sinpaş’ın Ankara Genel Müdürlük Binası olarak da hizmet veren ve 2013 yılında The European Property Awards’da (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) “OFFICE ARCHITECTURE TURKEY – HIGHLY COMMENDED” dalında ödüle layık görülen mimariye sahip kampüs binasında Mektebim Koleji Ocak 2016 eğitime başlayacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıBu bölgede arazisi olan yaşadı
  Sonraki yazı15 Soruda inistanbul Gala
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın