Marmara Park CarrefourSA yenilendi

CarrefourSA, 8 bin 500 metrekarelik alanıyla Beylikdüzü’nün en büyük hiper marketi olma özelliğine sahip olan Marmara Park CarrefourSA Hiper’i, 11 milyon TL yatırımla yenileyerek tüketicileriyle buluşturdu.

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, yenilediği Marmara Park CarrefourSA Hiper’i  Beylikdüzü’nde hizmete açtı. Açılışa CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin, Hiper Satış Direktörü Şenol Arpacı ve İcra Kurulu Üyeleri katıldı. CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin, CarrefourSA olarak tüketicilerine hijyenik ve kaliteli bir şekilde bol ürün çeşitliliği sunmak için marketlerinde yeniliklere imza attıklarını belirterek, şunları söyledi:

“İstanbul’un kentleşme oranı yüksek olan ilçelerinden biri Beylikdüzü’ndeki hipermarketimizi, 11 milyon TL yatırımla yenileyerek bugün tüketicilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Beylikdüzü, İstanbul için çok önemli bir yerde konumlanıyor. Bugün için büyümenin devam ettiği Beylikdüzü, hem TEM Otoyolu hem de D100 Karayolu ile ulaşılabilen, bunun yanı sıra metrobüs ve metro ile ulaşım imkanı da bulunan bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor.

Bu çerçevede hem kolay erişimi hem de 8 bin 500 metrekare alanı sayesinde sunduğu 40 binden fazla ürünüyle Marmara Park CarrefourSA Hiper, tüketicilerimizin aileleriyle birlikte gün boyu tüm ihtiyaçlarını giderebileceği adeta bir yaşam alanı olarak planlanarak yenilendi. Alanı ve ürün çeşitliliğiyle adı gibi hiper olan Marmara Park CarrefourSA Hiper, hem bulunduğu bölgedeki hem de çevre ilçelerdeki tüketicilerimiz için adeta bir mahalle havasında olacak.”

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.