Mayıs sonuna kadar 249 bin TL

Bugüne kadar 40’tan fazla projeye imza atan Babacan Holding, Babacan Port Royal’in lansmanından sonra 15 günde 155 konutun satışını gerçekleştirdi. Emsallerine göre yüzde 30 daha ekonomik ve uygun fiyatlarla satışa sunulan Babacan Port Royal projesinde daireler mayıs sonuna kadar 249 bin liradan satışa sunulmaya devam ediyor.

 Babacan Port Royal’i ekonomik fiyatlarla satışa sunduklarını anlatan Mehmet Babacan, bunu fırsata çevirecek müşterilerin aynı zamanda bölgenin en çok kazananı olacağını belirtti. Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bölgede bu kalitede böyle bir fiyata başka bir projenin olmadığını vurguladı.

Babacan, “Projemiz fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımı olarak gösteriliyor. Bölgedeki diğer projelere göre iddialı fiyatlarla satışa çıkardık. 2013 yılında Özelleştirme İdare Başkanlığı’ndan TL ile almış olduğumuz 16 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde satışa çıkardığımız projemizi çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Yatırımcının dikkatini çekti

Merkezi lokasyonda gizli kalmış olan çok değerli bir arazi üzerinde yatırımcıların dikkatini çeken Babacan Port Royal projemizin lansmanından sonra 15 gün içerisinde 155 konutun satışını gerçekleştirdik. Ön talep sürecinde de yine yoğun bir ilgiyle karşılaşıp projemizin yüzde 25’lik bir kısmının satışını gerçekleştirmiştik. Son bir haftadır yoğunluk nedeniyle satış ofisimiz geç saatlere kadar açık. Piyasadaki durgunluğa rağmen halkımızın yatırım için Babacan Port Royal’e gösterdiği ilgiye teşekkür ediyoruz.

Sektöre ve ülkemize destek olmak için kampanyayı mayıs ayı sonuna kadar aynı fiyat ve ödeme koşullarıyla devam ettireceğiz. Babacan Port Royal’den 50 ay sıfır faiz finansmanı ile ev alanlar 24 ay sonunda dairelerini teslim alacaklar. Yatırımcıların ödemiş oldukları bedel toplam konut bedelinin sadece yüzde 58’ini oluşturuyor. Yatırımcılar teslimde projenin yapmış olduğu prim karşılığında ödemiş oldukları bedele karşılık minimum yüzde 100 kazanç sağlayacak. Bölgenin bugünkü rakamları bile baz alındığında şu anki tablonun yüzde 100 kazandırdığını söylemek mümkün” diye konuştu.

Ulaşım lokasyonu

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyan Babacan Port Royal’ toplam 5 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut. Teslimlerin Mayıs 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan ‘Babacan Port Royal, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın konumlanıyor.
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.