Megapol’den İzmir’e yeni projeler

MEGAPOL Group son donemde özellikle Yeni Kent Merkezi'nde yaptığı yüksek yapılarla adından söz ettirdi. Firma hizmet yelpazesine kent içindeki yüksek yapıların yanına düşük yoğunluklu ve 12 ay yaşamın olduğu villaları da ekledi.

Megapol Country Geliyor

Şirketin inşa ettiği Megapol Urla'da 128 villanın satışı tamamlandı projede yaşam başladı. Sosyal tesisleri bu sezon açılıyor.  Şirket aynı konsepti Urla'da yaz ayında başlayacağı Megapol Country'de uygulayacak. Projede 75 villa yer alacak.

Megapol'un yeni projeleri arasında Megapol Çarşı da bulunuyor. Megapol Çarşı Kule, Hilal ve Halkapınar metro istasyonlarına yürüme mesafesinde yer alıyor.
Çarşı Kule 24 kattan oluşan karma bir proje. Küçük metrekareli konutların yanı sıra ofislerin, kafe ve restoranların da bulunduğu projede yoğun iş temposu nedeniyle şehirde yaşayan  kitle hedef alınıyor. Projede ayrıca 300  kişilik bir kongre salonu da bulunuyor. Çarşı Kule 2017 yılı sonunda tamamlanacak. Metrekare fiyatları 2 bin dolar olan projede satışların üçte biri tamamlandı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.