Mesa Koz’dan 31 Mart’a kadar yüzde 10 KDV indirimi

Anadolu Yakası’nın ulaşım, ticaret ve finans merkezi Kozyatağı’nda projelendirilen Mesa Koz  yüzde 15 peşinatla teslime kadar ödeme yapmadan sahip olunabilecek daireleri ile 31 Mart tarihine kadar yatırımcılarını bekliyor.  

İstanbul’un en önemli kesişim noktalarından biri olan  Kozyatağı Kavşağı’nın yanı başında yer alan Mesa Koz, bölgesinin en modern ve ince mimari detaylarla tasarlanmış projesi olarak Kozyatağı’ nda fark yaratıyor. Mesa Koz’dan  ev sahibi olmak isteyenler için cazip kampanya fırsatları sunuluyor. Kampanya kapsamında, Mesa Koz ödeme işlemlerine gelindiğinde yüzde 15 peşinatla teslime kadar ödeme yapmadan sahip olmak mümkün. Mesa Koz projesinde ayrıca 31 Mart’a kadar yüzde 10 KDV indirimi avantajı uygulanıyor.

Mesa Koz projesi 280 bağımsız bölümden oluşuyor

Estetik tasarımı ve yüksek yaşam standartları ile bölgesinin referans projesi Mesa Koz projesi, 280 bağımsız bölümden ve 28 kattan oluşuyor. Projenin 19’uncu katına kadar 1+1’ler ve 2+1’ler bulunuyor. Mesa Koz’da çok özel bir Lounge’ın hizmet vereceği 19’uncu katın üstünde ise daha büyük 2+1’ler, 3+1 daireler ve 4+1 Penthouse seçenekleri yer alıyor. Mesa Koz’da yüksek yaşam standartlarına, tarihi yarımadaya kadar uzanan, deniz ve kentin yer aldığı panoramik eşsiz manzara da eşlik ediyor. Her ihtiyaca rahatlıkla cevap veren yüksek nitelikli Mesa Koz projesi, açılır-kapanır havuzu ile dört mevsim yüzme ve günün yorgunluğunu keyifli bir havuz başı ortamında atma imkânı ile beraber benzersiz bir sauna deneyimi sunuyor.

Mesa Koz ulaşım akslarının yakınında yer alıyor

Seçkin yaşama dair tüm ihtiyaçlara kusursuz yanıt veren Mesa Koz ulaşım anlamında da yatırımcılarına avantajlı bir yatırım imkanı sunuyor. Birçok AVM, hastane ve eğitim kurumu Mesa Koz’a sadece birkaç dakika Mesafede. Mesa Koz’da birkaç adımla 2 metro hattına da ulaşmak mümkün olacak. Proje ayrıca, Sahilyolu, Minibüs Yolu, E-5, TEM, Şile Yolu, Kuzey Marmara Yolu’na ve boğaz köprülerinin her üçüne birden kolay ve doğrudan bağlanma imkanı sağlayan kesişme noktasında yer alıyor. Mesa Koz, istenildiğinde yine birkaç adımda alışveriş için AVM’ye, yürüyüş için de 5 dakika içinde Bağdat Caddesi veya Sahil Yolu’na ulaşım sunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.