Mina Towers’tan lansmana özel fiyatlar

Başaran Yatırım Holding’in Fikirtepe’de hayata geçirdiği, yaklaşık 1500 konut ve 95 ticari üniteden oluşan Mina Towers projesinde ön satışların yüzde 10’u 2 haftada tamamlandı. Ortalama 7 bin 400TL’den başlayan metrekare fiyatlarıyla satışa çıkan projenin 2018 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Dairelerin 55 ile 300 metrekare aralığında tasarlandığı projede 1+0 ile 5,5 +1 arasında herkesin ihtiyacına göre değişen daire tipleri yer alıyor.
Geleceğin yaşam stilini önemli bir yatırım değerine dönüştürerek bölgedeki iddiasını ortaya koyan Mina Towers, Mimar Eren Talu imzasını taşıyor. Projenin satış ofisi ve örnek dairelerinin iç mimari çözümleri Beril Başaran – Artebel Design tarafından tasarlanıp uygulandı.

Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası olan köprülere, hava alanlarına, Avrasya Tüneli ve Bağdat Caddesi’ne kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mina Towers, profesyonel ve sosyal hayatın en önemli değeri ‘zamanı’ en verimli şekilde kullanmayı sağlıyor.

Yaşamın, bu yaklaşımla ele alındığı proje, bunu önce akılcı bir mimari konsepte, sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştürerek sağlıyor. Çarşı alanında mağazaların yanı sıra açık teras alanlarının bulunduğu cafe & restoranlar, çocuk oyun alanları, fitness, SPA merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları projenin sosyal olanakları arasında yer alıyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.