Mogan Gölü’nün yanı başında doğayla iç içe…

Ankara’da Mogan Gölü’nün yanı başında inşa edilen Enda Konakları yatırımcılara daire fiyatına konak yaşamı sunuyor. Kırkıncıoğlu Grup iştiraki Daff Yapı tarafından inşa edilen proje, hem merkeze yakın hem de doğayla iç içe yaşam konsepti yanında fiyat avantajı ile de büyük ilgi görüyor. Yatay mimari konseptinde gerçekleştirilen proje, akıllı ev teknolojisi ile konak keyfini birlikte barındırıyor.

18 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen Enda projesinde 20 adet villa bulunuyor.  Her bir konak kendine özel, yan konaktan bağımsız 700 metrekarelik bahçeye sahip. AB standartlarında gerçekleştirilen projede; güvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatıların tümü bulunuyor.

Akıllı ev sistemine sahip konuklar, 7/24 profesyonel güvenlik personeli,  RAID-5 teknolojili kapalı devre kamera sistemi, duman detektörü, hassas yangın sistemi, yerden ısıtma sistemi, yedeklemeli merkezi jeneratör, merkezi hidroforlu su deposu, fiber optik internet altyapısı, tasarruflu peyzaj sulama sistemleri, klima alt yapısı ve her konağın kendisine ait otopark alanı gibi özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Projeyle ilgili açıklamada bulunan Daff Yapı Genel Müdürü Abdullah Kırkıncıoğlu,“Enda’yı tasarlarken hayallerimizden ilham aldık. Hem konfor hem de doğayla iç içe bir yaşam sürmek isteyenlerin tüm beklentilerini karşılayacak bir proje ortaya çıkardık. Bizim kültürümüzde komşuluk ilişkileri çok önemli. Enda’da yaşayan sakinler sadece teknolojinin tüm imkanları ile konforu yaşamayacak, aynı zamanda sıcak ve güvenli bir ortamda seçkin komşularla her daim tatil hayatı sürecek. Büyük bir taleple karşılaştığımız projede lansman öncesinde cazip fırsatlar sunuyoruz.”dedi. 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.