Moment İstanbul’da 5 bin TL kira garantisi

AC Yapı’nın 100 milyon dolarlık yatırımla Kartal’da hayata geçirdiği Moment İstanbul Projesi’nde yüzde 1 peşinat ile ev sahibi olmak mümkün. Kampanya kapsamında, aylık 5 bin TL’ye varan 1 yıl kira garantisi de sunuluyor.

AC Yapı tarafından İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Kartal’ın merkezinde konumlandırılan Moment İstanbul, 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor. Moment İstanbul, Yapı Kredi Bankası, ING Bank, Garanti Bankası, Albaraka Türk ve Türkiye İŞ Bankası gibi anlaşmalı kurumlarla kişiye özel ödeme planı ile her bütçeden insanın kolayca ev sahibi olmasının önünü açıyor.

Moment İstanbul’da, 1+1’den 5+1’e kadar uzanan çeşitte rezidance ve home office alternatifleri yer alıyor. Projede dairelerin büyüklükleri ise 74,69 metrekare ile 697,91 metrekare arasında değişiyor.

Moment İstanbul projesi kapsamında; yüzme havuzlarından çocuk oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriliyor. Projede; sauna, kapalı otopark, fitness merkezi, dinlenme alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu gibi spor ve sosyal donatı alanları da bulunuyor. Daire sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri, 36’ncı katta yer alan ortak kullanım alanında bulunan Moment Terrace, Cep sineması, tiyatro ve toplantı salonu, müzik odası ve çocuk oyun odasından oluşan Roof Alanı ayrıca ortak kullanım alanın dikkat çekici unsurları arasında yer alıyor.

Her noktaya ulaşım kolaylığı

E-5’in ve Kartal Metrosunun yanı başında bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15, Pendik Deniz Otobüsü’ne 9, Bağdat Caddesi’ne 15, Minibüs Caddesi’ne 3, Kartal Sahili’ne ise 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.  Proje ayrıca; Heybeli Ada, Kınalı Ada ve Sedef Adası’na hakim manzarasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.