Narven açılış için gün sayıyor

Bolu’nun doğası içinde 450 bin metrekare alanda kurulan Narven Termal Sağlık Kasabası, misafirlerini dört mevsim ağırlamak için son hazırlıklarını tamamlamaya çalışıyor.

50 bin metrekarelik alanın sağlık ve sosyal yaşama ayrıldığı, Türkiye’nin ilk termal sağlık kasabasında, evcil hayvanı olan misafirler için evcil hayvan oteli bulunuyor.

Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” listesinde ilk 100 içinde yer alan Erpiliç, Çarıkçı Grup, GLS Genel Lojistik A.Ş. ve Nalçacılar A.Ş. bu projeyle Narven Termal Sağlık Kasabasını uluslararası standartlarda bir tesis olarak inşa ediyor. 250 milyon dolar yatırımla hayata geçen proje iki etap halinde gerçekleştiriliyor.
 
İlk Etap Ocak’ta, İkinci Etap 2019 Yılında
 
İlk etabı Ocak 2016’da tamamlanacak Narven’in inşaatı hızla devam ederken, dairelere yoğun ilgi gösteriliyor. Projeye yeni eklenen güzellik merkezi ile çalışma alanlarını artıran Narven Termal Sağlık Kasabası, Bolu halkına 800-1000 civarında istihdam sağlayacak. 4 mevsim tatil imkanı sunan ve bu alanda büyük bir boşluğu kapatacak olan Narven’de, 2. etap 2019 yılında tamamlanacak.

Narven’de, doğanın içinde, doğanın verdikleri ile yetinerek üretilmiş sağlıklı ürünler seralardan toplanabilecek. Misafirlerin doğal yaşamın tüm imkanlarından faydalanacağı Narven’de, Türk ve dünya mutfağının en özel yemekleri de en taze ürünlerle hazırlanacak.
 
Yatırım Fırsatında Formül

 
Termal turizmin yanı sıra afiyet turizmi, sağlık turizmi, Kongre-seminer ve kültür turizmine yönelik birçok alt yapıyı bünyesinde bulunduran Narven Termal Sağlık Kasabası, sektörün örnek projesi olarak gerek Avrupa gerekse Türkiye’de önemli bir potansiyele ulaşmayı hedefliyor.  Proje, tapulu hisseli gayrimenkul sistemiyle tatili yatırıma dönüştürme imkanı veriyor. Projede bu zamana kadar 5000 adet tapu satışı gerçekleştirildi

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.