NG Residence’ta yatırımcılar dairelerine kavuşuyor

NG Kütahya Seramik’in projesi NG Residence’ta yatırımcılar bu sene dairelerine kavuşuyor.

Seramik ve turizm sektöründe önemli bir yere sahip olan NG Kütahya Seramik’in ilk konut projesi olan NG Residence’ta yaşamın başlamasına sayılı günler kaldı. Sadece konut değil, otel ve kongre merkezine de sahip olan NG Residence, üst düzey donanımıyla dikkat çekiyor. Bulunduğu lokasyon gündelik yaşamın ve ticaretin merkezinde konumlanıyor. Büyüklükleri 62 ile 130 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 seçeneklere sahip 306 daireden oluşan projede, son kalan daireler için “Peşin Peşin Otur, Taksit Taksit Öde” Kampanyası uygulanıyor.

Merkezi noktalara yakın

İstanbul’un önemli noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken NG Residence, ilerleyen yıllarda dünyanın en önemli fuar ve kongre alanı olacak İstanbul Atatürk Havalimanı’na 6 kilometrelik mesafede yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve 3. Havalimanı bağlantı yollarına 4 kilometrelik mesafede konumlanan NG Residence, metro istasyonuna ise 200 metrelik mesafede yer alıyor.

Özel kapalı otopark

Projede sunulan hizmetler arasında; 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu ve sauna yer alıyor. NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness imkânları yer alıyor. Projede her daireye özel kapalı otopark alanı standart olarak sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.