Nuvo Dragos’ta yeni kampanya

Nuvo Dragos, 2+1 dairelere özel kampanyasıyla, nezih, sakin ve konforlu bir yaşamı ulaşılabilir kılıyor. Hemen teslim avantajı ile yaşamın hemen başladığı projede, stoklarla sınırlı 2+1 daireler kısa bir süreliğine yüzde 15 peşin, 120 ay 4.000 TL aylık ödemelerle satışa çıkıyor.

Nuvo Dragos’ta, özel fiyatlarla satışa çıkan 2+1 daireler, anında kiraya verilebileceği gibi 3.000 TL’ye kadar kira getirisi ile ödeme planının da büyük bir bölümü sübvanse edebiliyor. En yeni teknolojiye sahip ankastre ürünlerle donatılan mutfaklar, çift banyo, geniş balkonlar, yüksek tavanlar ve çift otoparka sahip 2+1 daireler, kaliteli malzeme kullanımı ile de farklılaşıyor. Ailelerin konforlu bir yaşam sürmesi için gereken tüm detayların düşünüldüğü proje, geniş kullanım alanları, muhteşem adalar manzarası, gün doğumu ve batımının seyredilebileceği manzaralı seyir terasları, huzur veren yemyeşil bahçe ve yürüyüş parkurları, çok oyun alanları ve sosyal donatıları ile yeni bir yaşam sunuyor.

Ulaşım hatlarının ortasında

Birbirine entegre deniz, hava, kara ulaşım hatlarının tam ortasında bulunan Nuvo Dragos, hastane ve eğitim kurumlarına yakınlığı, sahil ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesi ile kolay ve konforlu bir yaşam sunuyor. Ofis yatırımları ile beyaz yakalı popülasyonunun arttığı bölgede konumlanan Nuvo Dragos, bölgenin yüksek prim potansiyeli ve bitmiş proje oluşu ile bugünün ve geleceğin kazandıran projesi olarak öne çıkıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın