Sahurda ev bakmaya devam ettik

Ramazan ayının ilk sahura kalkıldığı gece olan 17 Haziran’dan 15 Temmuz’a kadar geçen yaklaşık bir aylık zaman diliminde sahibinden.com’un en çok bakılan kategorileri emlak, vasıta ve alışveriş oldu.

Ayda 33,5 milyon tekil ziyaretçinin yaklaşık 118,6 milyon kez ziyaret ettiği sahibinden.com verilerine göre, kullanıcılar sahur saatlerinde Vasıta kategorisinden sırasıyla en çok BMW, Volkswagen, Renault, Mercedes-Benz ve Ford marka otomobilleri inceledi.

Emlak kategorisinde ise en çok İstanbul’da satılık daire, İstanbul’da kiralık daire, İzmir’de satılık daire, Ankara’da satılık daire ve Bursa’da satılık daire arandı.

sahibinden.com’un Alışveriş kategorisi verilerine göre de en çok bakılan ürün Apple iPhone 5S cep telefonu olurken ikinci sırada koltuk takımları yer aldı. Koltuk takımını, Apple iPhone 5, Apple iPhone 6 marka cep telefonları ve toplama masaüstü bilgisayarlar takip etti.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıBalance Güneşli çalışma hayatına değer katacak
    Sonraki yazıBodrum’daki seçkin Novo Maison evlerinin tercihi Gaggenau oldu
    1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.