Balance Güneşli çalışma hayatına değer katacak

Balance Güneşli, 1989 yılında Gaziantep’te kurduğu Şölen markası ile çeyrek asırda önemli başarılara imza atan Çoban Ailesi’nin sahibi olduğu Balance Gayrimenkul güvencesiyle yükseliyor.

Sektöre kalite ve tasarım açısından yeni bir anlayış taşıyan Balance Güneşli, 17 dönüm arazi üzerinde toplam 83 bin metrekare alana sahip…Yatay ve dikey olmak üzere iki farklı mimarinin kullanıldığı projede, plaza ofis, cadde Ofis, loft ofis, stüdyo ofisler ve ticari birimler olmak üzere toplam 311 bağımsız bölüm yer alıyor. Projede, “sürdürülebilir kalite ve güven endeksi” ön planda tutuluyor.

Yaşamın yeni merkezinde yükselen yatırım değeri

İş hayatındaki gereksinimlerini iyi analiz ederek, ayrıcalıklı ve keyifli bir çalışma ortamı sunan Balance Güneşli, İstanbul’un yeni ticaret merkezi olarak konumlanan Basın Ekspres Caddesi üzerinde yer alıyor. Projenin ana girişinin bulunduğu Taşocağı Caddesi ise TEM karayoluna ulaşımı kolaylaştırıyor. E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan özel bir konumda bulunan Balance Güneşli, çevrede inşaatı süren metro hatlarının yanı sıra, metrobüs durakları, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanına bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR, Ataköy Marina gibi önemli merkezlere yakınlığı ile İstanbul’un yatırım değeri en yüksek ve en değerli projelerinden biri olarak hızla yükseliyor.

Yeni Metro hatları ile şehrin her noktasına Balanca Güneşli’den kolay ve hızlı ulaşım…

İstanbul’da yeni ulaşım arterleri üzerinde stratejik bir noktada konumlanan Balance Güneşli’ye şehrin her noktasından kolay ve hızlı ulaşım sağlanıyor… Yapımı devam eden Kuzey Marmara otoyolu, Halkalı-Gebze Marmaray Yüzeysel Metro hattı, Mecidiyeköy-Mahmutbey Marmaray Yüzeysel Metro hattı, Bakırköy İDO- Bağcılar Kirazlı Metro hattı ve Bağcılar- Küçükçekmece Metro hatlarına yakınlığı çalışanlar için de önemli avantajlar sağlıyor. Ayıca yakın lokasyonlarda yer alan alışveriş ve yaşam merkezleri ise sosyal yaşamı hareketli kılıyor.

İş ve sosyal yaşamın tüm gereksinimlerini birleştiren bir proje…

Balance Güneşli kaliteli, güvenli ve yatırım değeri yüksek ofis seçenekleri, çalışanlara sunduğu sosyal ve teknolojik imkanlar ile her türlü ihtiyaca anında cevap verebilecek nitelikte… Farklı metrekarelerde farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarına göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimlerin yer aldığı karma bir proje olan Balance Güneşli, kompakt tasarımı ile esnek çözümler de sunuyor.

Geniş alanlara ihtiyaç duyan kurumsal firmalar ve büyük şirketler için, ahşap ve mermer ağırlıklı etkileyici tasarıma sahip, lobiden ulaşılan, 1700 m2′ ye kadar büyüklüğe sahip plaza ofisler, danışma ve resepsiyon hizmeti ile şirketlerin prestij ve kurumsallık algısını güçlendirirken, fonksiyonel çalışma alanları ile iş hayatına özel çözümler sunuyor.

Her ihtiyaca hizmet eden cadde ofisler ise bloğun tamamına yerleşim yapılması halinde, özel giriş-çıkışlarıyla ticari faaliyetlerini rahatlıkla yürütmesine imkan sağlıyor. Daha az katlı yapısı ile firmaların kendi kurumsal kimliklerini yansıtmalarına da olanak veriyor.

Yer döşemesi, ısıtma-soğutma sistemleri tamamlanmış hemen kullanıma hazır, tasarımsal şıklığı ile dikkat çeken loft ofisler alt ve üst katlarında alternatifli ofis yerleşimine imkan sunuyor. Şehir manzaralı, ferah ofisler, farklı meslek grupları için prestijli bir çalışma ve yaşam alanı oluşturuyor. Stüdyo ofisler ise, kurumsallığa ve prestije önem veren küçük ölçekli iş alanları için büyük bir değer olarak yükseliyor.

Ofis alanlarının daha efektif kullanılabilmesi için katlarda, günlük ve saatlik rezerve edilebilen projeksiyon, televizyon, internet ve diğer teknolojik çözümlerin sunulduğu toplantı odaları yer alıyor. Tüm kullanıcıların hizmetine açık olan toplantı odaları, iş yoğunluğu olan firmalar için özel bir alternatif oluştururken daha küçük metrekareli ofislerin de daha geniş çalışma alanları yaratmasına olanak sağlıyor. Ayrıca her katta farklı metrekarelerde bulunan kat bahçeleri ise bahçe konforunu yaşatıyor.

İş stresini azaltacak tüm ayrıntılar sosyal tesislerde mevcut…

Çalışan motivasyonunu yükseltecek çözümler sunan Balance Güneşli, 24 saat yaşayan bir proje… Yaklaşık 700 m2 alanda kurulan sosyal tesiste fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates stüdyoları, cafe/restoran, müzik odası, hobi odaları, cep sineması, seminer odaları yer alıyor. Öğle tatili ya da gün içindeki molalarda motivasyonu arttıracak, iş stresini azaltacak tüm ayrıntılar sosyal alanda yer alıyor.

Toplam 83.000 m2 inşaat alanına sahip projede, iş hayatına renk katacak pek çok detayın yanında, sokak kültürünü çağdaş bir mimari yorumla buluşturan bir “Yaşam Sokağı” bulunuyor. Araçsız yürüyüş yolları ve yeşillendirilmiş kat bahçelerinin yanı sıra, “Yaşam Sokağı”nda günün yorgunluğunu atmak, lezzetli molalar vermek için restoran ve kafeler, günlük hayatın getireceği her türlü ihtiyacın karşılanabileceği mağaza ve hizmet noktaları yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıGayrimenkul satın alırken tapuda kötü sürprizlere dikkat
  Sonraki yazıSahurda ev bakmaya devam ettik
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın