Ofis Karat Bakırköy’de satışlar başladı!

2011 yılında Halkalı'ya taşınan SSK Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nin yerinde yükselen Ofis Karat Bakırköy projesinin satışları başladı. Emlak Konut GYO güvencesiyle Başyapı- Güney-Elit iş ortaklığıyla hayata geçecek Ofis Karat Bakırköy, 160 milyon lira yatırım bedeline sahip. Önemli ulaşım arterlerine yakın bir konumda bulunan Ofis Karat Bakırköy, trafik ve park sorunu olmadan çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahip.

Yüzde 18’i satıldı

6 katta yükselecek projede, 72 adet ofis, 18 adet de dükkan bulunuyor. Mayıs ayında lansmanı yapılması planlanan Ofis Karat Bakırköy'de metrekare fiyatları KDV hariç 10 bin 350 liradan başlıyor. Ön talep döneminde yoğun ilgi gören projenin yüzde 18'i ise şimdiden satıldı. Tüm ofislerin satışa sunulacağı projede kampanya fırsatı da devam ediyor.

Doğaya saygılı modern bina

Başyapı Yönetim Kurulu Başkanı Musa Baş, projeyle ilgili, “Özellikle Bakırköylüler başta olmak üzere tüm İstanbullular için önemli bir yapı olan Bakırköy doğumevini çevreye ve doğaya saygılı, modern bir binaya dönüştürmek bizleri heyecanlandırıyor. Bakırköy'ün önemli arterlerinden biri olan İstanbul Caddesi'ndeki yenilenmenin Ofis Karat Bakırköy'den sonra da devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.
Aralık 2018'de tamamlanması planlanan Ofis Karat Bakırköy, önemli ulaşım arterlerine de çok yakın bir konumda bulunuyor. Deniz manzarası da sunan proje, dört kata yayılan otoparkları ile ofis çalışanlarına da kolaylık sunacak.
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.