Ofis manzaranız size 500 liralık hediye çeki kazandırabilir

DSC_0899

Ofis mobilyası sektöründe özel tasarım mobilyalarıyla öne çıkan Ofis Tekin Exclusive'in "ofistekimanzaram" etiketiyle başlattığı sosyal medya yarışması ofis çalışanlarından büyük ilgi gördü. Ofis manzarasını Facebook ve Instagram üzerinden paylaşan şanslı 2 kişinin, Ofis Tekin'den 500 TL değerinde hediye çeki kazanacağı yarışmada başvuru süresi 27 Temmuz'a uzatıldı.

Mobilyanın kalbinin attığı Siteler'de bulunan iki mağazasıyla ofis mobilyasında ince zevklere hitap eden Ofis Tekin Exclusive'in 8 Mayıs'ta başlattığı "#ofistekimanzaram" yarışmasına sosyal medya üzerinden adeta fotoğraf yağdı. Ofis Tekin Exclusive'in Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, ofis çalışanlarının gördükleri manzaranın iş verimine büyük etkisi olduğunu bildiklerini ifade ederek, bu kapsamda başlattıkları yarışmanın beklediklerinin de üstünde ilgi gördüğünü kaydetti.

Bu ilgiye duyarsız kalmayarak yarışmanın başvuru süresini uzatmaya karar verdiklerini bildiren Tekin, "Çalışanları iş stresi ve yorgunluğundan biraz olsun sıyırmak için başlattığımız ‘#ofistekimanzaram' etiketli yarışmaya onlarca fotoğraf geldi. Biz de yarışmanın başvuru süresini 27 Temmuz'a uzatma kararı aldık" dedi.

Katılım için tek şartın Ofis Tekin sosyal medya hesaplarını takip etmek olan yarışma kapsamında, Facebook ve Instagram üzerinden ‘ofistekimanzaram' etiketiyle çalışırken gördüğü manzarayı paylaşanlar arasından şanslı 2 kişi, Ofis Tekin Exclusive'den 500 TL değerinde hediye çeki kazanacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıEmaar Türkiye Emaar Square projesiyle yatırıma devam ediyor
  Sonraki yazıYabancı yatırımcıların ofiste ilk tercihi Levent ve Maslak
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın