Ofton İnşaat, Elysium Art Şişli ve Elysium Dolapdere ile Dubai’de


Ofton İnşaat, 8-10 Eylül 2015 tarihleri arasında Dubai World Trade Center’da 14. kez düzenlenecek olan Cityscape Global Gayrimenkul Fuarı’na Elysium Art Şişli ve yeni projesi Elysium Dolapdere ile katılacak.
 

Ofton İnşaat’tan Dolapdere’de yeni rezidans projesi…

Ofton İnşaat, yeni yaşam ve yatırım projesi Elysium Dolapdere’yi, ilk kez Dubai’de görücüye çıkarıyor. İstanbul’un tarihi, kültürel dokusu ve merkezi konumu ile gözde semtlerinden Beyoğlu ilçesine bağlı Dolapdere’de yükselecek olan Elysium Dolapdere ulaşım kolaylığı ve lüks sosyal imkânları ile birçok alanda farklılıklar sunacak. Yatırımcıların da gözdesi konumunda olan bölge, AVM, ofis, otel, kültür merkezine yakınlığı ve kentsel dönüşüm çerçevesinde eski binaların renovasyonu ile giderek değerleniyor.

Elysium Dolapdere, toplam 6 bin 610 metrekare alan üzerine 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 formatta 225 bağımsız bölümden oluşacak. Proje, konumu itibarıyla da Taksim’e 3, Nişantaşı’na da 5 dakika mesafede olmasının yanı sıra Beşiktaş – Bomonti Tüneli ile metro ve çevreyoluna da kolay ulaşım imkanı sunuyor.
 

Elysium Art Şişli global arenaya çıkıyor

Ofton İnşaat’ın Cityscape Fuarı’nda sergileyeceği bir diğer projesi ise yüzde 65 satış başarısına ulaşan projesi Elysium Art Şişli. Kompakt tasarım anlayışı ve mimari detaylarıyla konforlu bir yaşam sunan Elysium Art Şişli, tamamı 1+1 tarzda tasarlanan ve isteğe bağlı olarak modüler mimari tekniği sayesinde 2+1 veya 3+1 alana sahip rezidanslardan oluşuyor.

Elysium Art Şişli, 120 yıllık tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nın hemen yanı başında 26 katlı tek bir blok olarak inşa edilecek, 214 rezidans ve 7 ticari birimden oluşacak. Alanları 67,92 ile 74,87 metrekare arasında değişen rezidanslar, mimari tekniği sayesinde 2+1 veya 3+1 büyüklükte alana sahip olabilecek. Proje, Bomonti – Dolmabahçe Tüneli girişinin yanı başında ve Osmanbey Metro İstasyonu’na 7 dakika yürüme mesafesinde olmasının yanı sıra birçok ünlü alış veriş merkezine ve çok sayıda özel hastanenin yanı başında konumlanıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın