Öğretmenlere Yüzde 15 İndirimli Mobilyalar

 

Evgör'ün kampanyası çerçevesinde ayrıca öğretmenler 36 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilecek.  Canım Öğretmenim kampanyası 30 Kasım’a kadar devam edecek.  Emanet Sistemi de ücretsiz Yeni evlenecek öğretmen çiftler, kampanya sayesinde mobilyalarını indirimli olarak bugünden satın alıp dilerlerse düğün zamanlarına kadar Evgör Mobilya’nın “Emanet Sistemine” de bırakabiliyor. Üstelik bu hizmet için herhangi bir ek ücret ödemek de gerekmiyor.

İnternet alışverişi de kampanya kapsamında

İstanbul’daki öğretmenler EVGÖR Mobilya’nın Beyoğlu, Üsküdar ve Çamlıca mağazalarına gelerek kampanyadan yararlanabilirken, diğer illerde görevli öğretmenler ise Türkiye’nin en büyük online mobilya mağazası Evgor.com.tr üzerinden indirimli alışveriş yapabilecek. Ülke geneline ücretsiz teslimat gerçekleştiren Evgör Mobilya’nın 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel kampanyası ve yeni koleksiyonları hakkında detaylı bilgi için www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir, Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıBay İnşaat’tan Genç Sanatçılara Destek
  Sonraki yazıRusya’da AVM Yatırımları Rönesans’tan Soruluyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın