Olimpa Park Evleri’nde teslimler başlıyor

Yapımına 2014 Yılı Ocak ayında başlanan Olimpa Park projesinin 1.etabı için son düzlüğe gelindi. ‘Kat kat kazanç, kat kat yaşam’ sloganıyla yola çıkılan projede daireler, taahhüt edildiği gibi Ekim 2015 itibari ile sahipleriyle buluşuyor. 

15 bin metrekareyi aşan bir alanda toplam 228 dairenin bulunduğu Olimpa Park projesi, kişiye özel ödeme seçenekleri ile satışa sunulmuş ve büyük ilgi görmüştü.  Sağlık şehri, Kanal İstanbul, 3. Havalimanı gibi projelerle birlikte Başakşehir, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi olarak her geçen gün daha da değer kazanıyor.  

Üst düzey bir konfor hedeflenen projede; vestiyer, çamaşır odası, ebeveyn yatak odalarında bulunan giyinme odası, ebeveyn banyosunun yanı sıra sosyal donatıları ve Olimpa AVM’nin yanı başında olması avantajıyla sakinleri için oldukça keyifli bir yaşam alanı sunuyor.   Aile konseptine uygun olarak hazırlanan projede güvenliğe de son derece özen gösterilmiş 7/24 güvenlik takibi yapılan Olimpa Park tüm yönetmeliklere uygun olarak inşa edilmiş ve depreme dayanıklı bloklardan oluşuyor. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.