Önce otur sonra öde!

Yapıen İnşaat, ‘Bostancı Deluxe’ projesinde başlattığı yüzde 5 peşinat 120 ay vade kampanyası ile konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Yapıen İnşaat, Bostancı’da inşa ettiği yeni projesi ‘Bostancı Deluxe’ü özel fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa sundu. Bostancı Deluxe, yüzde 5 peşinat ve 120 ay vade imkanıyla ev sahibi yapıyor. ‘Önce otur sonra öde’ kampanyası dahilinde projeden ev alanlar teslimat sonrası taşınma sürecine kadar hiçbir ödeme yapmama avantajına da sahip oluyor. Projedeki dairelerin metrekare fiyatları 7 bin 450 TL’den başlıyor. Yüzde 5 peşinatın ardından teslime kadar hiçbir ödeme alınmıyor. Projede daire fiyatları ise 2+1 için 850 bin TL’den başlıyor.

Bostancı Deluxe’un satışa çıkması dolayısıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Celal Koçer, inşaat sektöründe uzun bir geçmişe sahip Yapıen İnşaat hakkında bilgi vererek, bugüne kadar binin üzerinde konut ürettiklerini söyledi. Türkiye’nin birçok şehrinde edindikleri deneyimlerini ‘Bostancı Deluxe’ ile İstanbul’a taşıdıklarını belirten Koçer, “Bölgenin en prestijli ve avantajlı projesini inşa etmek için buradayız. Ağırlıklı olarak kamu projeleri geliştiriyoruz. İnşaat, bina konut projeleri dışında, iş merkezleri, hastaneler ve okullar inşa ettik. Ayrıca otel, motel, turizm tesisleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, su arıtma tesisleri, katı atık depolama tesisleri ve kentsel altyapı projelerinde yer aldık.

Antalya, Yalova, Kocaeli, Giresun ve Bayburt’ta da işler yürütüyoruz. 13 projeye aynı anda devam ediyoruz. Bundan sonra konut sektöründe de açılım yapma düşüncesindeyiz. Bostancı Deluxe bizim İstanbul’la tanışma ve prestij projemiz olacak. Biz bu projeyi yüzde 5 peşinat ve 120 ay vade imkânı tanıyan ‘Önce otur sonra öde’ kampanyası dahilinde sunuyoruz” diye konuştu.

Mart 2018’de teslim

Bostancı Deluxe projesine ilişkin detaylı bilgi veren Elife Yapı & Mimarlık Kurucu Ortağı Selin Bilal ise projenin yüzde 80’inin yeşil alan ve peyzaja ayrıldığına dikkat çekerek, dairelerin de 11inci kattan itibaren Adalar ve deniz manzarasına sahip olduğunu da belirtti. Bostancı Deluxe’ün, Mart 2018’de teslim edileceğini belirten Bilal, projenin İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Bostancı’nın büyük konsept yapılarından biri olacağını ifade etti.

Projenin sosyal donatılarıyla da fark yaratacağını kaydeden Selin Bilal, “Lokasyonuyla da dikkat çeken projemiz; Bostancı İskelesi’ne 5 dakika mesafede bulunmasının yanı sıra merkezi noktalara yakınlığıyla da öne çıkıyor. Ulaşım aksları üzerinde yer alan proje, metro istasyonuna ve minibüs yoluna 2 dakika, E-5 karayoluna ise 3 dakika mesafe yer alıyor” dedi.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.