Ondörtüç Pendik, 285 bin liraya 0.99 faiz oranı ve 180 ay vadeyle

İnsay Yapı’nın Pendik’te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik projesi, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika mesafesindeki konumuyla öne çıkıyor. 252 konut ve 15 ticari birimden oluşan projede daireler, 285 bin TL’den başlayan fiyatlarla, yüzde 0.99 faz oranı ve 180 ay vade avantajıyla satışa sunuluyor. 

İnsay Yapı’nın İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te inşa ettiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesi, merkezi konumunu, yatırımcılar için kazançlı yatırım fırsatına dönüştürdü. Sabiha Gökçen Havalimanı, ve 29 Ekim’de açılması planlanan Şeyhli metro istasyonuna birkaç dakika yürüme mesafesinde, Teknokent’e ve Viaport’a komşu olan proje, bölgenin giderek artan yatırım potansiyeli ile yatırımcıların radarına girdi. Projede uygulanan yüzde 0.99 faiz oranıyla 180 ay vade avantajı da, yatırımcı taleplerindeki hareketlilikte kaldıraç etkisi yarattı. 

Merkezi lokasyon avantajı, kazançlı yatırıma dönüştü

İstanbul’un hızla değerlenen bir bölgesinde yer alan projenin yer aldığı merkezi lokasyon avantajını, yatırımcılar için kazançlı yatırım fırsatına dönüştürdüklerini vurgulayan İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

“Projemiz, hem yatırım hem de oturum amaçlı konut satın almak isteyen yatırımcılar tarafından talep görüyor. Şehrin merkezi noktalarına yakın konumu ve buna bağlı olarak yüksek prim yapma potansiyeli sayesinde yatırımcılarımızın radarına girdik. Biz projemizi inşa ederken sadece konumunun avantajını kullanarak ilerlemedik. ‘Projemizin bulunduğu konuma nasıl bir değer kazandırabiliriz?’ fikrinden yola çıktık ve şehrin merkezinde, ayrıcalıklı bir yaşam alanı yaratmayı hedefledik. Projemizin yüksek gelişim potansiyeline sahip konumunu,  sosyal donatı alanları, mağazaları ve restoranlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam konsepti sunarak destekledik. Projemizin birbirini tamamlayan bu iki özelliği, yatırımcılarımızın dikkatinden kaçmadı. Taleplerde şu anda iki kat artış yaşanıyor” 

Yüzde 0.99 faiz oranıyla satışlarda kaldıraç etkisi!

Kamu bankalarının faiz oranını yüzde 1’in altına indirmesinin ardından projedeki dairelerin yüzde 0.99 faiz oranıyla satışa sunulmasına yönelik bir kampanya başlattıklarını belirten Çulhalık, “Kampanyamız dâhilinde yüzde 0.99 faiz oranıyla, 180 ay vade seçeneği sunuyoruz. Projemizin merkezi konumuna ek olarak hayata geçirdiğimiz bu kampanya da satışlarımızda kaldıraç etkisi yarattı” dedi. 

Pendik’in merkezinde ayrıcalıklı yaşam alanı

‘Ondörtüç Pendik’ projesi 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı ‘Ondörtüç Pendik’; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkânının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunduğu ve her daireye depo alanının tahsis edildiği projedeki mağaza ve restoranlar da ayrıcalıklı yaşam alanı konseptini tamamlıyor. Pendik’in merkezinde yer alan ‘Ondörtüç Pendik’ projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projedeki dairelerin fiyatları, 285 bin TL- 658 bin TL arasında değişiyor.

Teknokent’e komşu…

Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu, projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent’e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor. 

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta

Proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. ‘Ondörtüç Pendik’, Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıBorcunu kapatana yüzde 22 indirim
  Sonraki yazıEge Vadisi’nde Teslimler Başladı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın