Ottomare’de hemen teslim ticari alanlar satışa çıktı

Ottomare’de hemen teslim ticari alanların satışına başlandı. Proje, İstanbul’un en güzel deniz manzarasına sahip yerlerinden Bakırköy Sahil Yolu üzerinde yer alıyor.

Denize sıfır konumuyla dikkat çeken Ottomare Suits’te beklenen ticari alan satışları başladı. 126 metrekare ile 975 metrekare arasında değişen ticari alanlarda hemen teslim avantajı sunuluyor. Ticari alanların, ana yol üzerinden ulaşım kolaylığı sağlayan giriş ve çıkış bağlantıları bulunuyor.

Ottomare Suits’de ise sınırlı sayıda deniz gören kat bahçeli, teraslı apart üniteler hemen teslim aşamasında olup yüzde 1 KDV avantajı ile satışları devam etmektedir. İlk dört katında rezidans hizmetleri sunan 5 yıldızlı otelin yer alacağı Ottomare projesinde; kat bahçe bakımı, catering ve yemek sipariş hizmeti, 24 saat özel güvenlik, concierge hizmeti, park-vale hizmeti, helikopter kiralama, resepsiyon, seyahat, transfer ve rezervasyon, alışveriş, parti ve organizasyon hizmetleri gibi hayatı kolaylaştıran otel konforunda özel hizmetler de sunuluyor. Ayrıca, projenin merkezi konumu, İstanbul’da inşa edilen ve inşası devam eden yeni, avantajlı ulaşım seçeneklerinin de merkezinde yer alması ve çevresindeki yatırımlar da burada ticari faaliyette bulunacak yatırımcı için büyük bir avantaj olarak dikkat çekiyor.

Hayat başladı, yatırım değeri yükseldi

Projenin ayrıcalıklı ve prestijli dünyası, yaşamın başlamış olması, lokasyon avantajı, ulaşım kolaylığı ve yakın çevredeki önemli yatırımlarla birlikte, projenin ilk dört katında 5 yıldızlı otel işletmesinin faaliyete geçecek olması da, ticari alanların yatırım değerini artırıyor.

Türkiye’nin ilk deniz limuzini

Merkezi konumuyla yaşamınızı kolaylaştıran Ottomare projesi, ayrıca Türkiye’de bir ilki de gerçekleştirerek, projeye özel deniz limuzini hizmetini sunuyor. Ottomare Suites’e özel tasarlanan deniz limuzini ile suit sahipleri konforlu bir şekilde deniz ulaşımından da faydalanabilecek.

Avantajlarla dolu ödeme planı seçenekleri

Dileyene deniz cepheli, dileyene cadde cepheli mağaza seçeneklerinin sunulduğu Ottomare’de, farklı ödeme planı seçenekleriyle de avantajlar sağlanıyor.

Ticari alanlar için şirketlere özel 48 ay vadeli sabit ödeme seçenekleri sunulurken; apart üniteler için 36 ay vade seçenekleri oluşturuluyor.

Ottomare’de ayrıca, peşin ödenen tutar üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor. Tümüyle peşin ödemelerde ise yüzde 10 peşin iskontosu satış bedelinin tamamı üzerinden yapılıyor.

Proje Künyesi

Proje ismi: Ottomare Suites
Firma: Ottoman Gayrimenkul Yatırımları İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Konum: Bakırköy sahil yolu
Suit sayısı: 360
Ticari alan büyüklüğü: 126 m2 – 975 m2
Teslim tarihi: Hemen teslim
Adres: Bakırköy sahil yolu, No: 225 İstanbul

www.ottomare.com.tr

444 1974

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın