Perdeler hayat buluyor

Uluslararası tasarım ve dekorasyon firmalarının özgün koleksiyonlarını Türkiye’de satışa sunan kibrID MATERIAL, İspanyol KriskaDECOR firmasının metal perdelerini tüketiciyle buluşturuyor. Tasarımsal yönü ile de ön plana çıkan zincir perdeler, dekoratif panel olarak da mekan dekorasyonlarındaki yerini alıyor.

Perdeler isteğe göre logo, şablon ve figüratif baskıların uygulanabiliyor olması ve farklı renk kombinasyonlarının kullanılması, her tarza hitap edebilen esnek bir tasarım özgürlüğü sunuyor. Kişiye özgü tasarımlara uygunluğu ile hayal gücünüzü yüzeye aktarmak mümkün hale geliyor. Çizdiğiniz özel bir pattern’i veya istediğiniz bir fotoğrafı anotlanmış alüminyum zincirler ile realize etmek, benzersiz bir mekan algısı oluşturmak tamamen sizin elinizde. Eloksal uygulama ile renk pigmentlerini en üst düzeyde alüminyuma işleyerek, skalasında mevcut olan 28 renk opsiyonunu yüksek kalitede tasarımınıza entegre ediyor. Aynı zamanda KriskaDECOR’un özel anotlama işlemi sayesinde en zorlu iklim koşullarına karşı direnç gösteren zincir perdeler, temizlenmesi kolay ve hafif olmalarıyla da uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Zincir perdelerde parlak veya saten renk kaplama opsiyonlarını kullanarak metalin yansıttığı ışık ile mekana boyutsal bir derinlik kazandırılabiliyor. Ölçü ve şekil açısından da geniş uygulama opsiyonları sunarak tasarımınızı farklı fonksiyonlarda kullanıma elverişli hale getiriyor.

Barlar, restoranlar, oteller, gece kulüpleri, ofisler, bekleme salonları, fuarlar ve kamusal mekanlar gibi farklı kullanım alanlarında iç ve dış mekanların ayrılması amacıyla kullanılan, yanı sıra aydınlatma ve duvar dekorasyonları içinde estetik uygulamalar sunan perdeler, geri dönüştürülebilir olma özellikleriyle de çevreci bir yaklaşım sunuyor.

Hafif ve çok yönlü bir metal tekstili olan anotlanmış alüminyum mesh’ten üretilen perdeler, 3 kg ağırlığında olup istenilen ölçü ve özelliğe göre tasarlanabiliyor. Özel tasarım seçeneklerinin yanı sıra dünyaca ünlü tasarımcı Claire Davies tarafından farklı tarz ve seçeneklerde dizayn edilen dekoratif metal perdeler ise Classic, Gypsette, Luxury ve Country olmak üzere 4 koleksiyon ve 35 modelden oluşuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.