Premar Gayrimenkul 2019 hedeflerini açıkladı

Dijital pazarlama, teknik altyapı ve kurum içi eğitimlere büyük yatırım yapan Premar Gayrimenkul, vergisinden satış komisyonuna kadar paranın Türkiye’de kalmasını sağlıyor. 

Türkiye’de 50 şehirde, dünyada ise 10 ülkede toplamda 100’ü aşkın ofisi bulunan Premar Gayrimenkul, yurt dışındaki danışmanları ile gerçekleştirdiği iş birlikleri sayesinde Türkiye’ye döviz girdisi sağlıyor. Hem yerel hem de dünya çapındaki gayrimenkul ağı ile uluslararası projelere de destek sağlamayı hedefleyen Premar Gayrimenkul, yüzde yüz Türk sermayesi ile Ankara’da kuruldu. Türkiye’nin 50 ilinde toplam 108 ofisin yanı sıra Arnavutluk, Bulgaristan, Çin, Danimarka, Karadağ, Macaristan, Ukrayna, Yunanistan ve KKTC’de ofisleri bulunan Premar Gayrimenkul 2019 yılının sonunda; yurt içinde 200, yurt dışında ise 25 ülkede 250’yi aşkın bayi sayısına ulaşmayı hedefliyor.

Sadece Türkiye’de değil yurt dışında da gayrimenkul satın almak isteyen müşterilere hizmet vermek amacıyla 2017 yılında yola çıktıklarını ifade eden Premar Gayrimenkul Kurucusu Özgür Erdem İncesu bu bağlamda yurt dışında faaliyet gösteren ilk Türk gayrimenkul zinciri olduklarını belirtti. İncesu, “Türk emlak sektörü artık dünya çapında hizmetler veriyor. Vatandaşlarımız da en az yabancıların Türkiye’den emlak alım satımı yaptığı kadar yurt dışında emlak yatırımı yapabiliyor. Amacımız, mevcut gayrimenkullerin risk ve potansiyellerini şeffaf bir şekilde ortaya koyarak en iyi şekilde pazarlanmasını sağlamak ve etkin portföy yönetim araçları ile yatırım sürecini kolaylaştırmaktır” şeklinde konuştu.

2019 hedeflerine de değinen İncesu, “Hedeflediğimiz bayi sayısına yaklaşırken, Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak pazarlama zinciri olmayı şimdiden başarmış bulunmaktayız. Hedefimize emin adımlar ile yürürken, bünyemizde faaliyet gösterecek ‘Sürekli Eğitim Akademisi’, ‘Dijital Pazarlama ve Teknoloji Birimi’ ile ‘Müşteri İlişkileri Birimleri’ sayesinde iş ortaklarımızı ve bayilerimizi tüm konulardaki gelişmelerden ‘Emlak Ofisi Yönetim Platformu’ aracılığıyla sürekli bilgilendiriyoruz. Bu sayede doğru bilgi akışını hızlandırmakla beraber gayrimenkul portföylerini ve müşterilerinizin gayrimenkul taleplerini eşleştirip daha hızlı ve kolay şekilde kazanç elde etmelerine imkan sağlıyoruz” dedi.

İncesu, “Hedefimiz ‘Birlikten Kuvvet Doğar’ felsefesi ile hareket eden ve yerel ile global ağı birbirine bağlayan en geniş network ağına sahip emlak pazarlama zinciri olmaktır’’ diyerek sözlerini bitirdi.

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.