Reform Therapy ile vücut ısınızı dengede tutun

Hikayesi olan ürünlerle Türkiye yatak pazarına yenilikçi çözümler sunan Bambi’ninseramik mineralli ipliklere polyester karıştırılarak elde edilen yüzey kumaşa sahip yatağı Reform Therapy, vücudun gün boyu kaybettiği enerjiyi kızılötesi ışınlarla geri kazandırıyor. Yatağın konfor pedinde kullanılan yüksek dansitedeki sünger ise uyku anında omurgayı destekliyor.
Uykuyu sanata dönüştüren Bambi Yatak’ın kullanıcılarıyla buluşturduğu Reform Therapy yatak, kuş tüyü süngerden daha yumuşak ve yüksek esnekliğe sahip HyperSoft sünger ile güne daha dinlenmiş bir şekilde uyanmaya yardımcı oluyor. Rahat bir uyku için gereken tüm bileşenlerin bir araya geldiği, Far InfraredTechnology ile üretilen yatak ideal uyku düzeninin sağlanmasına yardımcı oluyor.
Doğanın içinde uyuma hissi yatak odasında
Vücudun gün boyu kaybettiği enerjiyi ideal seviyede tutan Reform Therapy, bu sayede derinin altındaki dokulara nüfuz ederken kan dolaşımını hızlandırıp daha iyi bir kan akışı sağlıyor. Yatağın kısmi olarak yaylardan ayrılmış ped tabakası kalın süngerinden dolayı daha yumuşak bir zemin hissi verirken yayın dayanıklılığı ise uyku deneyimini uzun yıllar korumayı başarıyor. Tüm günün stresini alan yapısı sayesinde doğanın içinde uyuyormuş hissi yaratan yatağın sahip olduğu paket yay sistemi ise uyku süresince omurga şeklinin doğru pozisyonda olmasına yardımcı oluyor. Bağımsız hareket eden yaylar vücut basıncının yatağa eşit dağıtılmasını mümkün kılarken eşler uyku sürecinde birbirlerinin hareketinden daha az etkileniyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıSayfiyelerde Gözler İzmir, Side, Aydın, Muğla, Didim ve Fethiye’de
    Sonraki yazıTezmaksanPallet Havuz OtomasyonSistemi ile üretim süreçlerini optimize edecek