Şehrin en konforlu yaşam modeli Toya Downtown

Toya Downtown ev ile ofis arasındaki mesafeyi kaldırıyor!

Toya Downtown’da yer alan ofisler iş dünyasının merkezine trafikten uzak ancak bir asansör kadar yakın. Projede ev sahibi olanlar, yine kendi binalarında ofis katlarında iş yeri sahibi olacak. Ayrıca mekanın ortak toplantı salonları, sosyal yaşam ve spor alanlarından faydalanabilecekler. 

Şehirli yaşamın keyifini çıkaranlar bu projede aradığı her şeyi buluyor…
TOYA’nın yaratıcı konsept projelerinden biri olan Toya Downtown, stüdyo, 1+1 ve 2+1 konutlar ve her konuta ait özel ofislerin yanı sıra seçkin ticari ünitelerden oluşuyor. 

Ortak kullanıma açık  “Toplantı / Davet Odası”, “Fitness”, ”Buhar ve Masaj Odası”,  “Sinema / Karaoke sistemi bulunan Eğlence Odaları” ve her daireye özel kapalı otopark alanları projeyi daha da çekici kılıyor.

Toya Downtown’da yaşam alanları ihtiyaca göre genişleyebiliyor.

Projede, ev sahiplerinin şehir dışından gelen misafirleri için özel tasarlanmış süitler, geniş iş görüşmeleri için şık ve teknolojik donanıma sahip toplantı odaları ve davet mekanları ile yaşam, evlerin dışına taşıyor. 

Tasarımda bir dünya markası!

Merkezi Avusturya’nın Zell am See şehrinde bulunan ve 1972 yılında Profesör Ferdinand Alexander Porsche tarafından kurulan Porsche Design Studio, firma ile ikinci kez iş birliği içerisinde, bu kez de Toya Downtown’un iç mimarisine imza atıyor. 
Dünyanın en seçkin tasarım ve mimari projelerine imza atan, “form ve fonksiyonun mükemmel birlikteliğinin evrensel temsilcisi” Porsche Design Studio tarafından iç mimarisi tasarlanan projede başarılı tasarımların yansıması konut yatırımcılarına ayrıca değer kazandırıyor. 

Uluslararası büyük metropollerde imza attığı projelerin yanı sıra İstanbul’da yine TOYA’nın Qent İstinye projesinin iç mimarisini tasarlayan Porsche Design Studio, Toya Downtown’un konsepti kadar tasarımıyla da trend olmasında rol oynuyor. 
Porsche Design Studio, Toya Downtown projesinde fonksiyonel iç hacimler ve mühendislik ile harmanlanmış eşsiz tasarım alternatiflerini konut sahiplerine sunmak üzere çalışmalarına geçtiğimiz Ocak ayında başladı. 

Toya Downtown tüm ulaşım hatlarının kesişim merkezinde

Projenin tüm aksları; metro, metrobüs gibi toplu taşıma hatlarının, Büyükdere Caddesi’nin ve yeni sosyal yaşam alanlarının merkezindeki konumu, İstanbul ulaşımı için en önemli projelerden biri olan Havaray hattının hayata geçmesi ile daha da değerlenecek. 

İstanbul’un merkezinde yaşamına ve yarınlara yatırım yapmak isteyenler için Toya Downtown’da fiyatlar stüdyo daireler için  360.000 dolardan başlıyor. 

TOYA, konumu ve yaşamı kolaylaştıran konsepti ile enerjik, yaşam dolu kişilerin tercihi olacak Toya Downtown ile, ev ve ofisi birleştiren, tasarım harikası çağdaş bir trend başlatıyor. 

Porsche Design Studio, Porsche otomobil markasının dünyada efsaneleşmiş klasik modeli 911’i tasarlayan Profesör Ferdinand Alexander Porsche tarafından 1972 yılında kuruldu.

70’li yıllardan günümüze saat, kalem, gözlük, kıyafet ve tekne gibi sayısız ürün tasarlayan ve Porsche Design markası ile bütün dünyada tüketicilerin beğenisine sunan firma aynı zamanda tasarımını yaptığı ürünlerle tüm dünyada bugüne kadar pek çok alanda 200'ün üzerinde tasarım ödülü kazandı ve bu alandaki felsefesi ile kendine çok farklı bir yer edindi.

Merkezi Avusturya’nın Zell am See’de kentinde olan Studio, günümüzde global konut pazarında Porsche Design Tower Miami, Porsche Design Tower Frankfurt, Porsche Design Tower Sao Paulo ve Kuala Lumpur ve Arap Emirliklerinde görkemli konut projelerine imza atmakta.

Porsche Design Studio özellikle ürünün otantikliğine önem veriyor. Malzemenin kendisinin kullanılması esası herzaman ön planda tutuyor; tasarladığı ürün ve mekanlarda kullanılan malzemenin formunun tasarımın kendisini oluşturduğuna vurgu yaparak her dönem modern kalmayı başaran ve yaşayan mimari tasarımlara imza atıyor. 

Daima modern ve her ürünü bir tasarım klasiği olmaya aday Porsche Design Studio Türkiye’de Qent İstinye’den sonra şimdi de Toya Downtown’un iç mekanlarını tasarlıyor.  

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.