Sahip olduğunuz evi otururken ödeyin

Ocak 2017’de yaşamın başlayacağı HEP İstanbul’da isteyenler, sadece yüzde 4 peşinat ödeyerek ev sahibi olabiliyor. Avantajlı bir ödeme planının sunulduğu, taksitin ve faizin olmadığı kampanyada, HEP İstanbullular kalan tutarı evlerinde otururken ödeme şansına sahip oluyorlar. 


 
HEP İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenler için başlattığı ‘Yüzde 4 Peşin, kalanı evinizde otururken ödeyin!’ kampanyasıyla daireleri teslim etmeye hazırlanıyor. 100 daire için geçerli olan kampanya ile sadece yüzde 4 peşin ödeme yapanlar, HEP İstanbullu olma fırsatını yakalayacak. Taksitin ve faizin olmadığı kampanyada, HEP İstanbullular kalan tutarı evlerinde otururken 3 yıl boyuca yılda bir balon ödemeyle yapabilecekler.


 
Tekfen Emlak Geliştirme Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Emre Ülger; “60 yıllık Tekfen markasının güvencesi ile HEP İstanbul projesine başladığımız ilk günden beri, iyi yaşamın bütün gerekliliklerini içine alan bir dünya yaratmaya odaklandık. Avantajlı konumu, sosyal olanakları ve ödeme koşulları ile bir bütün olarak ev sahiplerinin ‘Hayatının Evi’ olmayı hedefledik. Son kampanyamızda HEP İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere yine çok avantajlı bir ödeme planı sunuyoruz. Ocak 2017’de hayatın başlayacağı HEP İstanbul’da düşük peşinat ve otururken ödeme fırsatı ev sahiplerimizi bekliyor” açıklamalarını yaptı.
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.