Sakarya’nın karma projesi Cadde 54’te satışlar devam ediyor

Sakarya’nın değerli bölgesi Serdivan’da YU Group Gayrimenkul Yatırım ile Turkmall Gayrimenkul Yatırım’ın ortaklığı ve Serdivan Belediyesi’nin ortaklığıyla gerçekleştirilen 52 dönüm arazi üzerinde inşa edilen Cadde 54’te, bir aydan daha kısa bir sürede projenin ilk etabının satışı tamamlandı.

Cadde 54 projesinde 2. etap satışlar öne çekildi. Lansmana özel avantajlar kısa bir süre için 36 ay vadeli yüzde ‘’0 ‘’ faizli ödeme alternatifleri ile devam ediyor. Sakarya’nın vizyon projesi olma hedefiyle yükselen proje, yatırımcısına şimdiden yüzde 10’dan fazla kazanç sağladı. Büyüklüğü ve ticari aks özelliği ile sadece Sakarya’ya değil bölgeye de hizmet verecek olan projede uluslararası özel bir yurt firmasıyla bir blok için imza aşamasında olunduğunun ve bir başka blok için özel üniversitelerle görüşmelere başlandığının müjdesi verildi.


Cadde 54 ile Sakarya’da 52 dönüm alanda, 300 metre uzunluğundaki cadde üzerinde meydanlar, sosyal alanlar, yaya yolları, cadde mağazaları, çarşı, ofisler ve bankaların da yer alacağı yeni yaşam alanı kuruluyor. Sakaryalıların hizmetine sunan projede uluslararası özel bir yurt firmasıyla bir blok için imza aşamasında olunduğunun ve özel üniversitelerle görüşmelere başlandığının müjdesi verildi. Projenin ilk etabının satışları bir aydan kısa bir sürede tamamlandı. Teslimatların 2019 yılının ikinci çeyreğinde tamamlanacağı proje, yatırımcılar için yüksek getiri potansiyeli ile dikkat çekiyor.

İkinci etap satışları başlıyor

Sakarya’nın merkezi ilçelerinden biri olan Serdivan’da hayat bulan Cadde 54’ün yatırımcısına satışa çıktığı ilk günden bu yana kazandıran bir proje olduğunu dile getiren YU Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Mekki Özkan, proje ile ilgili olarak şu detayları söyledi: Şehirdeki yaşam kültürünü değiştirecek konumu sayesinde eğitim kurumları, üniversiteler, sağlık kuruluşları ve tarihi mekânlara olan yakınlığıyla gerçek bir merkez oluşturan Cadde 54, yatırımcısına şimdiden yüzde 10’dan daha fazla kazandırmaya başladı. Projenin ikinci etap satışlarını başlatıyoruz. Uluslararası bir yurt işletmeciyle ve özel üniversitelerle görüşmelere başladık. 5000 metrekare bir blok için uluslararası özel bir yurt firmasıyla imza aşamasındayız. Tek üniversitesi bulunan ve yaklaşık 95 bin öğrenci sayısına ulaşan Sakarya’ya, özel bir üniversiteye bağlı bir akademi veya yüksekokulun da gerekli olduğunu düşündük. Bu kazancı sağlamak için de özel üniversetelerle görüşmelere başladık. Cadde 54 Sakarya’nın potansiyelini bu anlamda ileriye taşıyacak bir projeksiyon olacak. Kiralanabilir perakende alanları ile ilgili Türkiye’nin öncü proje geliştirme ve kiralama firması Turkmall kiralama ekibi çalışmalarını hızlandırdı. Haftanın belirli gün / günleri satış ofisinde görüşmeler gerçekleştiriliyor.”

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.