Yıl sonuna özel yüzde 15 indirim

AC Yapı’nın 100 milyon dolarlık yatırımla Kartal’da hayata geçirdiği Moment İstanbul projesinde yılın son kampanyası başladı.

AC Yapı tarafından İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Kartal’ın merkezinde konumlandırılan proje, 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor. Moment İstanbul, Yapı Kredi Bankası, İNG Bank, Garanti Bankası, Albaraka Türk ve Türkiye İş Bankası gibi anlaşmalı kurumlarla kişiye özel ödeme planı sunuyor.

Moment İstanbul, yeni yılda her bütçeden insanın kolayca ev sahibi olmasının önünü açıyor. Yüzde 1 peşinat ile ev sahibi olmayı sağlayan kampanya kapsamında tüm dairelerde yıl sonuna özel yüzde 15 indirim uygulanıyor. Tamamı home Office kullanıma uygun olan Moment İstanbul’da ofisler için özel bir lobi girişi yer alıyor. Yıl sonuna özel gerçekleşen kampanyada yüzde 18 KDV dahil 300 metrekare home office seçenekleri 1.200.000 TL’den başlıyor.

Daireler Adalar manzarasına sahip

Adalar manzarası, estetik mimarisi ve sosyal donatılarıyla bölgeye değer katan Moment İstanbul’da, geniş ve ferah bir tasarıma sahip 1+1’den 4+1’e kadar uzanan çeşitte residence ve home office alternatifleri yer alıyor. Yüksek tavana sahip, geniş ve ferah daireleri ile ayrıcalık sunan projede dairelerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 314 metrekare arasında değişiyor. Panoramik manzaralı dairelerin yer aldığı proje sakinlerine adalar manzarası sunuyor.

Moment İstanbul projesi kapsamında; yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriliyor. Proje, açık yüzme havuzu, fitness center, spa, hobi odaları, cep sineması, kafeler, Cross Action Kids Club ile yaşayan, insanların mutlu ve huzurlu bir şekilde alışveriş yaparken sosyalleşebilecekleri bir ortam sunuyor.

Projede, daire sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri, 36’ncı katta yer alan ortak kullanım alanında bulunan Moment Terrace, cep sineması, tiyatro ve toplantı salonu, müzik odası ve çocuk oyun odasından oluşan roof alanı ile ortak kullanım alanı dikkat çekiyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.