Sancaktepe’ye yepyeni bir proje: Metrolife

Sinpaş, İstanbul’un yükselen ilçesi Sancaktepe’nin en prestijli noktasında yepyeni bir proje hayata geçiriyor.

Sinpaş, gelişmesine öncülük ettiği, İstanbul’un değeri ve prestiji hızla yükselen bölgesi Sancaktepe’de, Metrolife projesini hayata geçiriyor. Metronun hemen yanıbaşında yer alan Metrolife, teraslı ve bahçeli evleri, 8000 metrekarelik çarşı alanı, meydanı ve sosyal donatıları ile yepyeni bir yaşam sunmaya hazırlanıyor.

Yüzde 30’a varan indirim fırsatı

Sancaktepe’nin kent merkezinde yer alacak Metrolife’ta kazançlı bir yatırım fırsatı sunmayı hedefleyen projede ayrıca yüzde 30 indirime varan lansmana özel ödeme planları mevcut.

59-205 metrekare arasında 1+1’den 4+1’e kadar değişen ev seçenekleri ile Metrolife, lansmana özel yüzde 10 indirim ve yüzde 20 peşin indirimi ile toplamda yüzde 30’ varan indirim imkanı sunuyor. 290 bin TL’den başlayan fiyatlarla projeden ev sahibi olunabiliyor.

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Sinpaş’ın yenilikçi ve cesur vizyonu ile bugüne kadar birçok bölgeyi cazibe merkezi haline getirdiğini belirterek, “Sancaktepe, Sinpaş’ın öncülüğünde hızla yükselen bir bölgemiz. Lagün, Kelebekia, Köyceğiz, Egeboyu projelerimizle bölgeye değer kattık. Şimdi metrosuyla, şehir Hastanesi ile Sancaktepe, İstanbul’un en gözde yaşam merkezlerinden biri haline geliyor. Metrolife’da yaşayan bir kişi Üsküdar’daki işine 27 dakikada, Zincirlikuyu’ya ise sadece 45 dakikada ulaşacak. Hem şehrin merkezinde hem de şehrin dışında hissedeceğiniz size özel peyzajı, çarşı alanı ve meydanıyla doğayı ve kentli hayatı birlikte yaşayacaksınız’ ifadelerini kullandı.

Gacemer, sözlerine şöyle devam etti: “Geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyan bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği ve sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 8000 metrekarelik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Çocukların nitelikli ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak meydan parkı ve korupark; hem yeşilin hem de kentli modern yaşamın bir arada özenle işlendiği özel peyzaja sahip. Bu özel yaşamda yerini almak isteyenlere sunacağımız indirimler ve ödeme kolaylığı ile yepyeni bir hayata adım atmayı çok kolaylaştırdık. Trafik stresinden uzak, zamanın size kalacağı bir hayatın ve yatırım merkezinde olacaksınız.”

Eğitim kurumlarına yakın

Metrolife sakinleri, aileleri ve sevdikleri ile rooftoplarda yer alan VIP özel havuz, spa ve dinlenme alanı gibi sosyal alanlarda sosyalleşme imkanına sahip olacak. Proje, yansıma havuzları, çim amfi ve seyir terası, ateş kuyusu, çocuk oyun alanı, açık spor alanı, fitness merkezi, bisiklet ve yürüyüş parkuru gibi özelliklere sahip. Projenin olduğu bölgede köklü ve saygın eğitim kurumları da yer alıyor.

 

 

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.