Şehrin kalbinde konforlu bir yaşam

Sinpaş imzasıyla İstanbul’un tarih, kültür-sanat, eğlence ve iş dünyasının son dönemdeki en popüler merkezi Bomonti’de yükselen Queen Bomonti projesi, gerçek İstanbul ruhunu lüks ve kaliteyle yaşamak isteyenlere Bomontili olma ayrıcalığı sunuyor.

Sinpaş, Queen Bomonti ile şehrin içinde ama karmaşadan uzak, huzurlu ve kaliteli yaşamın konforunu sunuyor. Queen Bomonti, taçlı özgün mimarisi, 10 bin metrekarelik şehir parkı, highlife temalı evleri, ihtişamı ve estetiğiyle İstanbul’un cazibe merkezinde kusursuz bir yaşamı hayal olmaktan çıkarıyor. Proje, her geçen gün değer kazanan Bomonti’nin merkezindeki avantajlı lokasyonunun yanı sıra en üst katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım Crown Lounge ve geniş balkonlar gibi farklı nitelikleriyle de ilgi görüyor. Hem oturum hem de yatırım için cazibe merkezi olma niteliğini taşıyor. Queen Bomonti şehrin nabzını tutan kültür ve sanat merkezlerine, köklü ve saygın eğitim kurumlarına, Türkiye’nin en gelişmiş donanımına sahip sağlık kuruluşlarına, ticaret ve alışveriş merkezlerine, Avrupa’nın en büyük kongre oteli Hilton’a ve İstanbul’un çok özel eğlence mekanı Bomontiada’ya yürüme mesafesinde… Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi hem iş hem de eğlence merkezlerine dakikalar içinde ulaşma konforunu kaliteli yaşamla birleştiriyor.

10 bin metrekarelik özel park

Kendine ait 10 bin metrekarelik parkı ile şehrin tam kalbinde yeşillikler içerisinde güvenle yaşanabilecek benzersiz bir yaşam alanı sunacak Queen Bomonti, şehir parkının içinde bulunan yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları, yüzme havuzu ve güneşlenme terasları ile hem şehri hem de doğayı doya doya yaşayabilme imkânı verecek. Queen Bomonti’de son yılların iki dekorasyon trendinden; cazibe, ışıltı ve konforun birleştiği “marble trend” ile daha çok beton yüzeylerin hâkim olduğu, rahat ve modern yaşam tarzını yansıtan “loft trend”e göre hazırlanan örnek daireler ziyarete açıldı. Queen Bomontililer modern şehirli insanın tüm ihtiyaçlarına göre tasarlanan bu örnek dairelerdeki dekorasyon alternatiflerinden birini seçerek kişiye özel zevklerini evlerine yansıtabilirler.

Yüzde 5 peşinat 60 ay vade

Queen Bomonti sadece yüzde 5 peşinat ve vade farksız 60 aya varan ödeme seçenekleri ve kişiye özel ödeme planları ile çok özel bir gayrimenkul sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.