SEVGİNİN YOLU KOÇTAŞ’TAN GEÇER

Koçtaş, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerini özel hissettirecek ve bu özel günde kalıcı bir anı bırakacak başta dekorasyon ve mutfak ürünleri olmak üzere hediye alternatifleri arayanların ilk adresi oluyor.

Koçtaş hem sevdiklerini özel hissettirmek hem de uygun fiyatlarla kalıcı bir hatıra bırakmak isteyenler için en kullanışlı hediye seçeneklerini bir arada sunuyor. Sevdiklerinin ihtiyacına yönelik bir hediye vermek ya da sevdikleriyle keyifli anlar geçirmek isteyenler için çok çeşitli dekorasyon ürünleri, mutfak ürünleri, elektronik ürünler ve çok daha fazlası Koçtaş’ta…

 

Kendi emekleri ile tasarladıkları bir hediyeyle sevgilerini anlatmak isteyenler ya da yaşam alanlarını güzelleştirecek tablo, çerçeve, mumluk, biblo, vazo ya da en güzel saksı çiçekleri arasından seçimini yapmak isteyenler aradıkları her şeye Koçtaş’tan ulaşabilir.

 

Koçtaş ayrıca tek ya da çift kişilik nevresim takımları, kahvaltı setleri, kahve makinesi gibi ihtiyaca yönelik hediye seçenekleri de sunuyor.

 

Oyun sever sevgililer için oyuncu klavyesi, oyuncu mikrofonlu kulaklık, oyuncu koltuğu, bluetooth hoparlör ve Sevgililer Günü için daha birçok alternatif en uygun fiyatlarla Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasında…

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıEndeksa: Konut Piyasasında %17 Daralmayla Yeni Gelişmeler Gündemde
    Sonraki yazıAKFEN’İN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÇALIŞMALARI BAŞVURU YAPILAN İLK YILDA B NOTUNA ULAŞTI