Vadikoru projesinde sıfır vade

Invest İnşaat projesi olan Vadikoru, ev sahibi olmak isteyenler için kolay ödeme planı sunuyor.

Daire fiyatlarının 749 bin TL’den başladığı projede yüzde 25 peşin 18 ay, yüzde 40 peşin 24 ay ve yüzde 50 peşin 36 ay vade farksız ödeme seçenekleriyle ev almak kolaylaşıyor. Ayazağa bölgesi’nde Invest İnşaat tarafından hazırlanan Vadikoru projesinde esnek ödeme planları sunuluyor. Konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan karma proje de sınırlı sayıda kalan daireler ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

Maksimum kullanılabilir alanlar

Invest İnşaat, konut bloklarında toplamda 242 daireyi 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile geleceğin Vadikoru sakinlerine sunuyor. Maksimum kullanılabilir alanlar sunacak şekilde geliştirilen Vadikoru’nun, 69 metrekare ile 191 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip sınırlı sayıdaki dairelerinde 1+1 konut fiyatları 749 bin TL’den başlıyor. Kaba inşaatın yüzde 50’si tamamlanan projede; 1+1’ler 67 ile 85 metrekare, 2+1’ler 105 ile 159 metrekare, 3+1’ler de 177 ile 191 metrekare arasında değişiyor.

7 farklı ödeme seçeneği

Invest İnşaat; İstanbul’un Maslak, Levent, Nişantaşı gibi noktalarının alternatifi olarak geliştirilen Ayazağa’da yer alan projesinde 7 farklı ödeme seçeneğiyle konut alıcılarına avantaj sağlıyor. Firma Vadikoru projesinde, yüzde 25 peşinata 18 ay, yüzde 40 peşinata 24 ay ve yüzde 50 peşinata 36 ay 0 faiz ödeme seçeneğinin yanı sıra farklı peşinat tutarlarına göre uzun vadeli ödeme planları da sunuyor.

Merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı

Vadikoru, İstanbul’un iş merkezi olarak öne çıkan Maslak’ın komşusu konumundaki Ayazağa bölgesinde, Türk Telekom Stadyumu ve Seyrantepe Metrosu’na, Invest İnşaat’ın da yatırımcısı olduğu Havaray ve Vadistanbul AVM’ye yürüme mesafesinde yer alıyor. Bunun yanında Vadikoru, İstinye sahiline 5 km, Göktürk’e 7 km, Maslak’a ise 3 km uzaklıkta yer alıyor.

Doğa ile şehir yaşamı bir arada

Belgrad Ormanı’yla çevrili konumunun yanı sıra 6 bin 500 metrekare peyzaj ve sosyal yaşam alanına sahip Vadikoru, doğa ve şehir yaşamını bir araya getiriyor. Zengin sosyal donatı alanlarıyla geliştirilen projede alışveriş caddesi, açık – kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.